Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
B&B Il Tempio di Hera in Castelvetrano bevindt zich bij een winkelcentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Stedelijk museum van Castelvetrano en Teatro Selinus. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Selinunte en Tempel G. Acquasplash en ASD Reef Puzziteddu zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Castelvetrano
Affittacamere met een luxe stijl bij een winkelcentrum
B&B Il Tempio di Hera biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Snelle incheckservice, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij B&B Il Tempio di Hera bieden veel comfort met luxe beddengoed en kussenmenu's, naast leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Lakens van Egyptisch katoen en Tempur-Pedic-bedden
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttleservice van/naar het treinstation (toeslag)
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Shuttle van/naar het winkelcentrum (toeslag)
Shuttle van/naar het pretpark (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Pad zonder treden naar de ingang
Trapleuningen
Meer
1 gebouw
2 etages
Gebouwd in 2009
Klamboes
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Kussenkeuzemenu
Lakens van Egyptisch katoen
Tempur-Pedic-matras
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal, de veerbootterminal, de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 30 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 29 februari betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 4 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 oktober betaal je EUR 1.70 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 90 per persoon (retour)
Toeslag luchthavenshuttle per kind: EUR 90 (retour), (tot 18 jaar oud)
Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT081006C1FOERQBJ2
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
B&B Il Tempio di Hera Castelvetrano
Il Tempio di Hera Castelvetrano
B&B Il Tempio Hera Castelvetr
B B Il Tempio di Hera
B B Il Tempio di Hera
B&B Il Tempio di Hera Affittacamere
B&B Il Tempio di Hera Castelvetrano
B&B Il Tempio di Hera Affittacamere Castelvetrano
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij B&B Il Tempio di Hera?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 30 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij B&B Il Tempio di Hera?
Vandaag, 28 mrt. 2026, kost een verblijf bij B&B Il Tempio di Hera van één nacht voor twee volwassenen op 3 apr. 2026 min. € 85, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij B&B Il Tempio di Hera inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij B&B Il Tempio di Hera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt B&B Il Tempio di Hera een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 90 per persoon.
Waar staat B&B Il Tempio di Hera?
Deze luxe accommodatie in een affittacamere ligt in het centrum van Castelvetrano, op 15 minuten wandelen van Templi di Selinunte, Porto di Marinella di Selinunte en Tempel F. Ook Selinunte en Tempel G liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over B&B Il Tempio di Hera
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,2
Locatie
9,8
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 88 van 113 beoordelingen
10 - Uitstekend
88
Gastenscore: 8 - Goed. 21 van 113 beoordelingen
8 - Goed
21
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 113 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 113 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 113 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Marjolein
21 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Marjolein
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Huseyin
Reisde met familie
28 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goede ligging tegenover archeologische park. Nette ruime kamers, zeer aardig behulpzaam personeel. Bij inchecken geeft Vincenzo tips over lokale eetgelegenheden. Welke prima was. zeker een aanrader.
Huseyin
1 nacht verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Kirsten
25 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nettes B&B und Begrüßung, vorallem der Restaurant-Tipp war einmalig
Kirsten
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Katherine H
Reisde met een groep
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The gentleman who checked us in gave us very useful, accurate information about good places to eat and the archeological site of Selinunte, which we had come to see.
Katherine H
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Nicolas
31 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personne très accueillante et de bons conseils pour notre séjour. Allez y sans hésiter.
Nicolas
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Magali
Reisde met familie
27 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tres bon sejour. Idealement situé à 2 min à pieds du parc archéologique et 10 min de la plage. Chambre tres spacieuse , calme, propre avec vie sur les temples ! Accueil tres chaleureux. Je recommande vivement!
Magali
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
gisele
4 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hébergement très bien tenu.
La personne qui nous a accueilli est très prévenante et de bon conseil notamment pour savoir où manger.
gisele
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Pascal
8 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon rapport qualité prix. Je recommande
Bel établissement situé à proximité du site archéologique de Selinunte.
Chambre spacieuse et belle sdb
Petit déjeuner buffet
Pascal
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Riccardo
Reisde met familie
25 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Riccardo
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Maria Luigia
Reisde met een groep
5 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Il posto giusto x Selinunte
Ottimo soggiorno. Il proprietario molto gentile e disponibile alle richieste.Stanza grande,letto buono,bagno ampio con i prodotti necessari x l’igiene. Colazione all’italiana abbondante. La posizione del b&b permette di andare a visitare il sito archeologico di Selinunte a piedi. Lo consiglio.
Maria Luigia
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
YUMA
Reisde met partner
27 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was so nice
YUMA
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
olivier
Reisde met een groep
6 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le propriétaire nous a guidé avec sa voiture depuis la ville voisine à 15 km ou notre GPS voulait absolument nous situer jusqu'au B&B. Chambre calme, mobilier salle de bains datés et rustiques.
olivier
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Lynn
Reisde met een groep
2 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lynn
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Laura
13 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice place to see the archialogic park
Good location could walk to park and downtown. Comfortable bed. Big bedroom. Very nice host
Laura
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
11 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Supernice
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Tommaso
5 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto perfetto, dalla colazione, alla pulizia, all'accogluenza, consiliatissomo
Tommaso
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Jack
6 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jack
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Franciscus
29 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Franciscus
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Gary, SALTASH
Reisde met partner
28 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our stay here. Our host was very helpful and the location was excellent for visiting the Temples and also walking to the beaches and restaurants. Breakfast was very nice as well and the free and safe onsite parking was appreciated.
Gary
10/10 – Uitstekend
Ian
27 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ian
1 nacht verbleven in mei 2024
6/10 – Redelijk
Patrizia
23 mei 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Cortesia e disponibilità
Struttura molto comoda per raggiungere a piedi il Parco Archeologico di Selinunte e anche alcuni ristoranti.
Accoglienza cortese, il proprietario ci ha fornito una mappa con indicazioni sulla zona e permesso di lasciare la nostra auto nel parcheggio del B&B il giorno del check out durante la nostra visita al Parco.
La nostra camera era al pian terreno, accanto alla reception, decisamente grande ma dall’arredamento un po’ anonimo. Spazioso ma poco confortevole e decisamente datato il bagno (mancanza di basi d’appoggio per beauty case, cuffia per la doccia). Da sostituire la doccia.
Buona la colazione con prodotti locali sia dolci che salati.
Patrizia
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Young
17 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location for a visit to the Selinute archaeological park. The host Vincenzo was terrific with great recommendations. Clean and comfortable room.
Young
1 nacht verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Stefan, Ludwigshafen am Rhein
Reisde met partner
14 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unser Gastgeber Vincenzo ist super nett und hilfsbereit. Wir durften sogar am Vormittag schon das Zimmer beziehen. Er hat uns viele gute Tips gegeben.
Das Frühstück war lecker und vielseitig. Wir kommen gerne zurück. Der Park und das Zentrum sind easy in Gehweite.
Das Zimmer war sehr geräumig mit einem großen Balkon
Stefan
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Thibaud
Reisde met familie
11 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très très bien à tous points de vue avec en plus des conseils concernant les restaurants à proximité. Une fois la voiture garée tout est accessible à pied.
Thibaud
2 nachten verbleven in april 2024
6/10 – Redelijk
WEONJAE
24 apr 2024
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid, personeel en service
위치만 좋은 호텔같지 않은 낡은 호텔
오믈렛 정도도 없고 서너가지 빵종류만 있는 성의없는 조식, 보일락 말락한 작은 벌레들이 자주 날아다니고,할아버지가 리셉션을 담당하고 있어 소통이 매우 힘들었고,2층까지 캐리어를 들고 계단을 올라가야 합니다.