Hotel Casafrassi Wine Resort ligt in Castellina in Chianti in een landelijke omgeving. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Porta Romana en Piazza del Campo. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Museo Civico. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Artemio Franchi. Bekijk onze reisgids voor Castellina in Chianti
loc. Casafrassi - via chiantigiana, 40, Castellina in Chianti, SI, 53011
In de buurt
Mazzei Wijnhuis
3 min. rijden - 3.3 km
Castellina Fort
11 min. rijden - 8.6 km
Museo Archeologico del Chianti Senese
11 min. rijden - 8.6 km
Muren van Monteriggioni
13 min. rijden - 10.4 km
Stadhuis van Castellina In Chianti
14 min. rijden - 9.3 km
Lokaal vervoer
Station Monteriggioni Badesse - 9 min. rijden
Luchthaven Peretola (FLR) - 72 min. rijden
Restaurants
La Dama Nella Vigna
14 min. rijden
Dievole Wine Resort
21 min. rijden
Bar Pizzeria Italia
7 min. rijden
Osteria Cacio e Pepe
15 min. rijden
Taverna di Vagliagli
18 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Casafrassi Wine Resort
Hotel met een chique stijl niet ver van Duomo di Siena
Een aangrenzende wijnmakerij, een dakterras en een koffiebar/café verwelkomen je bij Hotel Casafrassi Wine Resort. Het plaatselijke gezinsrestaurant met Italiaanse gerechten, Osteria di Casafrassi, serveert diner en je kunt er genieten van openlucht dineren. Gratis wifi in de kamer, een tuin en een bibliotheek zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een lift, bagageopslagruimte en huwelijksservices
Een kruier/portier, rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Casafrassi Wine Resort hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met bidets en bad/douchecombinaties
Flatscreentelevisies van 21 inch met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Osteria di Casafrassi
Dingen om te doen
Bibliotheek
Seizoensgebonden buitenzwembad
Wijnmakerij
Gezinsvriendelijk
Eettafel
Seizoensgebonden buitenzwembad
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Huwelijksservices
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Trapleuningen
Meer
2 gebouwen
Beaux-arts-architectuur
Gebouwd in 1700
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 21 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Eettafel
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken tussen 15.00 uur - 20.00 uur en 15 - 20
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of EUR 29 betalen voor de schoonmaak als ze uitchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 1 november tot 31 maart:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
Resorttoeslag: EUR 5 per persoon, per nacht
De resorttoeslag is inclusief:
Strandlakens
Huishoudservice
Gebruik van kamerkluis
Parkeerplaatsen
Gebruik van het zwembad
Zelf parkeren
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 20.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Casafrassi Wine Resort over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 1 november tot 31 maart.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Casafrassi Wine Resort?
Vandaag, 12 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Casafrassi Wine Resort van één nacht voor twee volwassenen op 13 mei 2026 min. € 127, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Casafrassi Wine Resort?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Casafrassi Wine Resort inchecken?
Inchecken kan tussen 15.00 uur en 20.00 uur, en tussen 15 en 20. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Casafrassi Wine Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Casafrassi Wine Resort?
Dit hotel ligt in een landelijke omgeving, op 20 km afstand van Stadio Artemio Franchi, Porta Romana en Duomo di Siena. Ook Piazza del Campo en Fonte Gaia liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Casafrassi Wine Resort
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,8
Locatie
8,2
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 89 van 217 beoordelingen
10 - Uitstekend
89
Gastenscore: 8 - Goed. 71 van 217 beoordelingen
8 - Goed
71
Gastenscore: 6 - Redelijk. 34 van 217 beoordelingen
6 - Redelijk
34
Gastenscore: 4 - Matig. 19 van 217 beoordelingen
4 - Matig
19
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 217 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Veerle
2 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unieke ligging, zeer vriendelijke eigenaars en personeel.
Veerle
6 nachten verbleven in juni 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lars
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Anlage und das Hotel haben ein tolles Ambiente. Wir haben auch ein Upgrade bekommen welches super toll war. Wir können das Hotel super empfehlen
Lars
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Aloisio
26 sep 2025
Positief: Voorzieningen
Great place
Aloisio
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
MAREK
4 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice location, great staff.
MAREK
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sonia
23 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima l’accoglienza, soggiorno molto confortevole, il tutto in una cornice meravigliosa, da cartolina.
Sonia
4 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thomas
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a very nice time staying at CasaFrassi. Beautiful views very kind staff. Very clean and quiet. Would definitely stay here again if given the opportunity.
Thank you,
Thomas Frassi
Thomas
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geneviève
17 sep 2024
Positief: Voorzieningen
Petit week-end plaisant, très belle région.
Geneviève
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Martin
17 sep 2022
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Landschaftlich sehr schön, Pool auch super!
Martin
8 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
6/10 – Matig
Paul
8 jun 2025
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is very rustic - some would say in need of modernisation and investment. It is a very quiet location with beautiful scenery.
Paul
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jesus manuel
20 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nos trataron de maravilla
jesus manuel
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sharon
11 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good country side experience, perfect to relax in nature
Sharon
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Taylor
29 sep 2025
Positief: Personeel en service
The staff was really nice but the place is pretty run down and dated. We stayed two nights. Do not recommend if you don’t have a car or planned tour. Pool looked well kept.
Taylor
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
pia
16 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s a beautiful hotel in the lovely hills of Chianti. And the winery makes an excellent Chianti.
pia
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
ANDRE
14 jun 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
O lugar é meio sujo, passado, frigobar que nao gela e o restaurante é carissimo. O chuveiro é bem bom...
ANDRE
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rainer
16 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent property
Rainer
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marya
25 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff.
Marya
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Natsuko
2 dec 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
A bit snob at the reception service (not nice) but the kitchen staff are nice so 3stars! Place itself was very good, beautiful nature walk inside property and bellavista at the breakfast restaurant and pool💖 As a vegan not much options but they prepared oat milk for cappuccino so for me it's satisfied!
Natsuko
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carrie
27 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was such a cute vineyard hotel to stay in! It was very quaint and had tons of charm! The only complaint would be the smell of cigarette smoke (I’m from the US and I’m not used to it). It could also be a bit noisy, but that’s to be expected with B&B type properties. All in all, it was a wonderful place!
Carrie
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Andrea
21 sep 2024
Negatief: Voorzieningen
Struttura molto bella che meriterebbe un pesante rinnovo degli spazi interni e delle camere. Colazione senza troppa varietà ma buona. Camera grande ma davvero poco curata
Andrea
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Julio
3 okt 2024
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Hermosa la propiedad..... atención del personal horrible una actitud negativa... gritandonos... traíamos una persona con discapacidad....el.personal de verdad espantoso nos trataron mal... porque de verdad teníamos la necesidad de hospedaje sino nos retiramos
Julio
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Saran
1 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Please have your dinner before you arrive as it may not be available at their inhouse restaurant. There are few options nearby and you will have to drive to Sienna which is 30 minutes away to find food.
Saran
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
5 okt 2012
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Yes
Staff.. The front desk is not friendly with the guest.....
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
4/10 – Slecht
andrea
15 jul 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
mi spiace….. abbiamo scelto questa struttura perché classificata come 4**** , purtroppo nulla di nulla risulta minimamente accettabile …. valutazione oggettiva , per chi pensa di trovare una struttura con standard da 4**** eviti … al netto della location purtroppo è tutto decadente e poco decoroso , colazione inaccettabile camere indecorose piscina con fondo nn pulito probabilmente da mesi …. mi spiace molto !!
andrea
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Bernd
4 aug 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
schlechter Empfang, Restaurantangebot nur auf Nachfrage, Frühstück sehr einfach ( vieles vom Vortag),
Zimmer einfach aber sauber . Grundsätzlich eine Anlage , die in die Jahre gekommen ist. Reinigungsarbeiten z.B. im Eingangsbereich sind notwendig. Für die Leistungen deutlich zu teuer !
Bernd
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Danielle
26 jun 2024
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
The property itself was absolutely beautiful! The views of the vineyards and the room were great. There was a pool to relax at which was very nice. The only downside was that the restaurant was closed all day until 7pm. There was also no wine available until dinner. I was expecting to be able to do wine tastings and tours and there was nothing like that available. It wouldn’t have been so bad but the place is very secluded, there was nothing else within walking distance and the taxi service was very expensive because they had to come from Sienna.