Gehele woning

Private villa for 20 guest, boutique hotel style!

Fotogalerie voor Private villa for 20 guest, boutique hotel style!

Een gebouw van steen met meerdere ramen en een centrale ingang.
Buiten dineren
Een stenen gebouw met een zwembad, terras en een goed verlichte ingang.
Een gezellige woonkamer met een open haard, leren banken en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een knus vertrek met stenen muren, een open haard, twee leren banken en een kamerkleed met dessin.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Private villa for 20 guest, boutique hotel style!

  • Een prachtig boetiekhotel op het Catalaanse platteland, omgebouwd tot een privé-vakantiehuis voor je vrienden en familie!



    Op zoek naar een unieke vakantie-ervaring? Dompel je onder in de Spaanse geschiedenis met deze prachtig gerestaureerde 18e-eeuwse boerderij, gelegen midden in de natuur en omringd door bossen en groen.



    Gelegen in het hart van het prachtige Catalaanse platteland, maar toch op slechts een uurtje rijden van Barcelona, ​​is deze vakantiewoning van 600 vierkante meter met 8 slaapkamers onlangs omgebouwd van een boetiekhotel en staat nu klaar voor je vrienden en familie als exclusieve privéverhuur. Elk detail is zorgvuldig ontworpen voor jouw plezier, van de biljartkamer en de bibliotheek tot de pianostudio en de gemeenschappelijke studeerkamer. In elke ruimte vind je prachtige details en een inrichting die doet denken aan vervlogen tijden, allemaal met een fantastisch uitzicht op de bergen vlak voor je deur.



    De slaapkamers bieden plaats aan maximaal 20 gasten, met de volgende indeling:

    Slaapkamer 1: Queensize bed (180 x 190 cm)

    Slaapkamer 2: Tweepersoonsbed (135 x 190 cm)

    Slaapkamer 3: Tweepersoonsbed (135 x 190 cm)

    Slaapkamer 4: Tweepersoonsbed (135 x 190 cm)

    Slaapkamer 5: Kingsize-bed (180 x 200 cm) en twee eenpersoonsbedden (90 x 190 cm).

    Slaapkamer 6: Queensize bed (180 x 190 cm)

    Slaapkamer 7: Twee eenpersoonsbedden (90 x 190 cm)

    Slaapkamer 8: Vier eenpersoonsbedden (90 x 190 cm)



    Alle acht slaapkamers hebben airco.



    Afstanden:

    Strand: 68 km

    Barcelona: 74 km

    Supermarkt: 14 km

    Restaurant: 8 km



    Grootte zwembad: 5 m x 7 m



    Minimale diepte zwembad: 1 m

    Maximale diepte zwembad: 2 m



    ------------------------------------------------

    Catalunya Casas is gespecialiseerd in zorgvuldig geselecteerde en exclusief beheerde gezinsvilla’s (met zwembad en tuin!) op Mallorca, Ibiza en in de omgeving van Barcelona. Onze vakantieverblijven liggen dicht genoeg bij de toeristische ‘hotspots’ om te genieten van alles wat deze gebieden te bieden hebben, maar toch ver genoeg van de gebaande paden zodat onze gasten de kans krijgen om het echte Catalonië/Spanje te ontdekken en te beleven.



    Houd er rekening mee dat we verschillende optionele diensten aanbieden voor je gemak en vakantieplezier. Hieronder vind je een aantal opties die je tegen een meerprijs kunt boeken nadat je je reservering hebt bevestigd:



    Catering in de villa (paella, tapas, Spaanse barbecue)



    Flamencolessen



    Proeverijen in de villa van lokale kazen, wijnen, cava’s, chocolade, en vleeswaren



    Vervoer van en naar het vliegveld



    Autoverhuur



    Vroeg inchecken: € 20 per uur vóór 17.00 uur (bij een verblijf van meer dan 3 nachten)



    Laat uitchecken: € 20 per uur na 10.00 uur (bij een verblijf van meer dan 3 nachten)



    Excursies / rondleidingen



    Massage



    Paardrijden



    Airco / verwarming (indien beschikbaar)



    Kinderbedje / kinderstoel



    Welkomstpakket (gevuld met heerlijke lokale producten)



    Vraag gerust meer informatie aan over een van de bovenstaande zaken!



    ------------------------------------------------



    Registratienummer bij de Dienst Toerisme: HUTG-058195-49

    * Toeristenbelasting: € 2,00 per persoon ouder dan 16 jaar, per nacht.

    * Huisdieren zijn welkom tegen een toeslag van 18,15 euro per huisdier per nacht.

    * Deze accommodatie heeft airconditioning in de woonkamer tegen een toeslag.

    * Deze accommodatie accepteert geen groepen onder de 30 jaar.

    **Houd er rekening mee dat er een borg van € 500 vereist is, die na de eindschoonmaak wordt terugbetaald. Voor groepen onder de 30 jaar kunnen andere voorwaarden gelden. Neem contact op voor meer informatie.

    *De inrichting en sommige meubels kunnen zonder voorafgaande kennisgeving veranderen. Deze veranderingen hebben geen invloed op de voorzieningen, faciliteiten of diensten die de accommodatie biedt.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Rubió. Funicular de la Santa Cova en Funicular de Sant Joan zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Observatori Astronòmic de Castelltallat en Santuari de Foix bezoeken. Kies voor een wateractiviteit zoals zwemmen of voor een avontuur zoals mountainbiken, het afleggen van wandel- en fietsroutes of paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Rubió
Meer villa's in Rubió
Kaart
Rubió

Lokaal vervoer

  • Station Calaf - 22 min. rijden

Restaurants

  • L'Andorrà
    34 min. rijden
  • Cal Miliu
    33 min. rijden
  • cafeteria ke divi
    23 min. rijden
  • La Taberna de Luis
    24 min. rijden
  • Reguer Restaurant
    33 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Private villa for 20 guest, boutique hotel style! over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Private villa for 20 guest, boutique hotel style!?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 3 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Private villa for 20 guest, boutique hotel style! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Private villa for 20 guest, boutique hotel style! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Private villa for 20 guest, boutique hotel style!?

Deze villa ligt vlak bij het strand, op 16,5 km van Muildierdrijversmuseum van Igualada en op 32 km afstand van Capellades Papiermolenmuseum en Montserrat. Ook Observatori Astronòmic de Castelltallat en Grotten van Salnitre liggen op 40 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Private villa for 20 guest, boutique hotel style!

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Excellent family holiday with helpful hosts

Fantastic villa and views of the countryside. The host, Frank, was so accommodating. There was a short power cut in the region and he turned up within 30 minutes giving us anand handing out candles and torches - he was very attentive and helpful. The house was huge and well laid out for a family with plenty to do. The swimming pool and outside space was lovely and views were amazing. Many thanks Provision of larger recycling bins.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Fantastic stay in this beautiful building

This place is absolutely fantastic. It’s a great size for a group super comfortable and lots of space so you don’t feel on top of each other. All bedrooms are en-suite and have really comfortable beds. The kitchen is really well stocked - it has pretty much everything you could think of. The hosts could not be more helpful. We would love to return in the future. A few more fly/wasp traps in the garden as we had lots of flies on a few days. But no big issue, that’s nature!