8/10 – Goed
Deborah





























De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Vandaag, 4 jan. 2026, kost een verblijf bij Hotel 3 Banderas Manzanillo del Mar van één nacht voor twee volwassenen op 11 jan. 2026 min. € 76,95, exclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van COP 60000 per huisdier, per verblijf.
Deze accommodatie biedt valetparkeerservice.
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.
Dit hotel in Cartagena ligt en op 5 km afstand van Jardines de Paz, Contecar Terminal en Clínica Blas de Lezo. Ook Promenade van La Castellana en Campo Softball Nuevo Bosque liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

