Casa Playa Nativo biedt onder andere een tuin en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Fietsenstalling
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa Playa Nativo bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
4.5 badkamers met douches en badkuipen of douches
Televisies met kabelzenders
Kitchenettes, koelkasten en vaatwassers
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Kitchenette
Afwasmachine
Blender
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Slaapkamers
7 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
4,5 badkamers
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Dingen om te doen
Kajak
Parkeerplaats voor fietsen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 133556
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Playa Nativo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Playa Nativo inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Playa Nativo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Playa Nativo?
Dit vakantiehuis ligt in La Boquilla, op 0,5 km van Playa la Boquilla en op 5 km afstand van Internationaal conferentiecentrum Las Americas en Crespo Lineair Park. Ook Playa de Marbella en Muren van Cartagena liggen op 10 km afstand.