Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 95081867400018
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
To rent mobil' home 6 persons in camping 4* AQUA VIVA in CARSAC-AILLAC 24200 ligt in Carsac-Aillac nabij pretparken. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Cath édrale Saint-Sacerdos de Sarlat en Lanterne des Morts. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Les Jardins d'Eau en Jardins d'Eyrignac een bezoekje brengen. Jardins de Cadiot en Jardins de Marqueyssac zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Carsac-Aillac
Carsac-Aillac., Dordogne
In de buurt
strand bij Montfort
8 min. rijden - 6.1 km
Les Jardins d'Eau
11 min. rijden - 6.5 km
Office de Tourisme Sarlat Périgord Noir
11 min. rijden - 8.5 km
Cathédrale Saint-Sacerdos de Sarlat
12 min. rijden - 8.9 km
Maison de la Boétie
12 min. rijden - 8.9 km
Lokaal vervoer
Station Sarlat - 11 min. rijden
Brive-la-Gaillarde (BVE-Brive - Vallée de la Dordogne) - 48 min. rijden
Restaurants
Le Présidial
9 min. rijden
Best Western Le Renoir
8 min. rijden
L'endroit
9 min. rijden
L'Adresse
10 min. rijden
La Petite Borie
9 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt To rent mobil' home 6 persons in camping 4* AQUA VIVA in CARSAC-AILLAC 24200 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij To rent mobil' home 6 persons in camping 4* AQUA VIVA in CARSAC-AILLAC 24200?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij To rent mobil' home 6 persons in camping 4* AQUA VIVA in CARSAC-AILLAC 24200 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij To rent mobil' home 6 persons in camping 4* AQUA VIVA in CARSAC-AILLAC 24200 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Beoordelingen over To rent mobil' home 6 persons in camping 4* AQUA VIVA in CARSAC-AILLAC 24200