Gehele woning
Dwelling "Horse Cliff"
Vakantiehuis in Carovigno
Fotogalerie voor Dwelling "Horse Cliff"





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Orchidea - Enclosed garden - For families - AC- Wifi - Close to the sea
Villa Orchidea - Enclosed garden - For families - AC- Wifi - Close to the sea
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
8.6 van 10, Uitstekend, 11 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 4 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie BR07400291000036977
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Torre Santa Sabina, Provincia di Brindisi
In de buurt
Zoosafari32 min. rijden - 40.9 km
Trulli di Alberobello55 min. rijden - 55.2 km- Spiaggia Mezzaluna5 min. wandelen - 0.5 km
- L'Isoletta7 min. wandelen - 0.6 km
- Spiaggia di Pantanagianni Grande6 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
- Station Carovigno - 5 min. rijden
- Brindisi (BDS-Papola Casale) - 26 min. rijden
Restaurants
- Miramare Da michele2 min. wandelen
- Cicó Cocktail Bar1 min. wandelen
- Pizzeria Da Turicchio2 min. wandelen
- Mirage3 min. wandelen
- pizzeria la terrazza2 min. wandelen








