Dit rookvrije appartement beschikt naast een tuin over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement heeft een wasmachine/droogkast. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Gratis wifi, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Dit appartement heeft 3 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met wasmachines/drogers en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast en een kookplaat.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Koelkast
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT049004C2G3M249VX
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Appartamento in Villa 2 4 Persone
Appartamento in Villa 2 4 Persone con Giardino
Appartamento Villa da 2 Fino a 4 Persone Giardino Apartment
Appartamento Villa da 2 Fino a 4 Persone Giardino Capoliveri
Over deze buurt
dit appartement ligt in Capoliveri. Bezoek Acquabona Elba Golf Club en Campo alla Sughera als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nationaal Park Arcipelago Toscano en Capoliveri Bike Park. Bekijk onze reisgids voor Capoliveri
Portoferraio (EBA-Marina Di Campo) - 40 min. rijden
Restaurants
L'Orchidea
5 min. wandelen
Osteria delle Grazie
6 min. wandelen
Hotel Ristorante Pilade
7 min. wandelen
La Lampara
6 min. wandelen
La Cucina Del Re
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Appartamento Villa da 2 Fino a 4 Persone Giardino?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Appartamento Villa da 2 Fino a 4 Persone Giardino inchecken?
Inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Appartamento Villa da 2 Fino a 4 Persone Giardino uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat Appartamento Villa da 2 Fino a 4 Persone Giardino?
Dit appartement in Capoliveri ligt op 10 minuten wandelen van Stadhuis van Capoliveri, Piazza Matteotti en Museo del Mare. Ook Capoliveri Bike Park en Nationaal Park Arcipelago Toscano liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over Appartamento Villa da 2 Fino a 4 Persone Giardino