Less than 1 mile to First Monday shopping, but pond is now dry
Great location with pier, double hammock between large trees beside pier, fire pit/grill combo,with wood to burn, large iron grill, small ellectric grill, nice patio furniture, open floorplan, raised ceilings, ceiling fans throughout, box fan, 2 bedrooms-1 king and 1 queen with comfortable beds, leather sleeper sofa, extra deep tub/shower with nice combo rain shower head and extra hand-held one, 3 large smart TVs, wifi, kitchen/dining with stove, DW, microwave, coffeepot, and equipped for all basic cooking and dining needs. Long attached carport accommodates two vehicles back to back. 1st Monday shopping, Brookshires grocery store and Walmart supercenter are all less than a mile away.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Waterkoeler
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Smart-tv
Spellen
Buiten
Barbecue
Patio
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Gelijkvloerse accommodatie
Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Goed verlicht pad naar de ingang
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijke paden
Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een meer
Aan het water
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Golfbaan in de buurt
Pretpark in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Only catch and release fishing is allowed, and no diving, swimming, or floating allowed. Do not go in the water.
No driving or parking on grass except outside of the crossties beside road. Also, nothing flushed except toilet paper, and no excessive water usage.
No loud music outside that could disturb neighbors, and stay within yard boundaries of storage building and small covered bridge.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Children must be supervised at all times.
Evenementen
Events allowed: family gatherings
Some small gatherings approved on request
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten) met max. 15 zijn ter plaatse toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Some small gatherings approved on request
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt naast een golfbaan en aan het water in Canton. Old Mill Marketplace en First Monday Trade Days zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Purtis Creek State Park en Van Memorial Stadium verkennen. Splash City Waterpark en The Maze zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Canton
Tyler, Texas (TYR-Regionale luchthaven Pounds) - 37 min. rijden
Restaurants
Dairy Palace
4 min. rijden
Los Hermanos
2 min. rijden
Chen's Buffet
2 min. rijden
Dairy Queen
4 min. rijden
Native Son Family Restaurant
2 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Less than 1 mile to First Monday shopping, but pond is now dry?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Less than 1 mile to First Monday shopping, but pond is now dry?
Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Less than 1 mile to First Monday shopping, but pond is now dry van één nacht voor twee volwassenen op 6 sep. 2026 min. € 222, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Less than 1 mile to First Monday shopping, but pond is now dry inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Less than 1 mile to First Monday shopping, but pond is now dry uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Less than 1 mile to First Monday shopping, but pond is now dry?
Dit sportieve vakantiehuis in Canton ligt op 1,2 km van Old Mill Marketplace en op 5 km afstand van First Monday Trade Days en Yesterland Farm. Splash City Waterpark ligt op 6,2 km.
Beoordelingen over Less than 1 mile to First Monday shopping, but pond is now dry