Gehele woning·Particuliere eigenaar
House / Villa - Canicattì
Fotogalerie voor House / Villa - Canicattì





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Casa Vacanze Stella Marina
Casa Vacanze Stella Marina
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Canicattì
In de buurt
Vallei van de Tempels33 min. rijden - 42.0 km
Via Atenea34 min. rijden - 40.9 km- Santuario di San Calogero14 min. rijden - 13.0 km
- Kasteel van Chiaromonte17 min. rijden - 11.9 km
- Museo della Miniera Trabia Tallarita22 min. rijden - 17.1 km
Lokaal vervoer
- Station Canicatti - 6 min. rijden
Restaurants
- Capotavola Pizzeria6 min. rijden
- Canicatti6 min. rijden
- Papillon6 min. rijden
- Il Covo dei Briganti6 min. rijden
- Marrons Glacès Pasticceria6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over House / Villa - Canicattì
Beoordelingen
10








