House with 5 bedrooms, beautiful view of Pedra Grande.
Farm with 6000 m2, view from the balcony facing the large stone, a beautiful panoramic view, living room and kitchen, are 5 bedrooms, large living room with fireplace, 4 bathrooms, barbecue, 10x5 pool, soccer field, house for 32 people well accommodated, party room with 4 bathrooms and kitchen, for weekends, parties, family events, weddings, birthdays, retreats and get togethers.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto vereist
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Blender
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
5 slaapkamers
Slaapbank
Badkamer
Douche
Woonruimtes
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 9 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 9 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 30 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit vakantiehuis bevindt zich in Atibaia Centro, een wijk in Atibaia, en ligt in de bergen. Geniet van de prachtige natuur bij Edmundo Zanoni Park en Monumento Natural Estadual da Pedra Grande. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Museu de História Natural en Rancho do Ferreiro. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Sao Joao tennisclub of Estádio Salvador Russani. Bekijk onze reisgids voor Atibaia
Internationale luchthaven Governor André Franco Montoro, (GRU), São Paulo/Guarulhos, Brazilië - 76 min. rijden
Restaurants
Padaria Legè
4 min. wandelen
Alan Sfihas
6 min. wandelen
Lanchonete Atibaia
4 min. wandelen
Mesa do Califa
6 min. wandelen
Ao Mirante
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt House with 5 bedrooms, beautiful view of Pedra Grande. over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij House with 5 bedrooms, beautiful view of Pedra Grande.?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 9 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij House with 5 bedrooms, beautiful view of Pedra Grande. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij House with 5 bedrooms, beautiful view of Pedra Grande. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 18.00 uur uit te checken.
Waar staat House with 5 bedrooms, beautiful view of Pedra Grande.?
Dit vakantiehuis ligt in Atibaia Centro, op 10 minuten wandelen van Museu Olho Latino, Victor Brecheret Auditorium en Igreja Matriz São João Batista. Ook Sao Joao tennisclub en Museu Municipal João Batista Conti liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen over House with 5 bedrooms, beautiful view of Pedra Grande.