Design and Wine Hotel ligt in Caminha. Bezoek Toren van Caminha en Caminha Igreja Matriz, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Moledo do Minho en Strand van Vila Praia de Âncora. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Caminha
Porto (OPO-Dr. Francisco de Sa Carneiro) - 70 min. rijden
Restaurants
Marisqueira Valadares
6 min. wandelen
Rio Coura
5 min. wandelen
Pastelaria Caminhense
2 min. wandelen
Sebastião - Pizzaria & Bistrot
1 min. wandelen
Adega do Chico
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Design and Wine Hotel
Hotel met een chique stijl en een boetiekstijl
Bij Design and Wine Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met Portugese gerechten, Design and Wine, serveert ontbijt, lunch en diner. Gratis wifi in de kamer, een spelletjesruimte en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een binnenzwembad met ligstoelen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en huwelijksservices
Een vergaderruimte, een 24-uurs receptie en een lift
Een kluis bij de receptie, een pool- of biljarttafel en geldautomaat/bankservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Lcd-televisies met kabelzenders en een dvd-speler
Videogamesconsoles, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op vaste tijden
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Design and Wine
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Binnenzwembad
Fietsenverhuur
Spelletjesruimte
Sportschool
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Dvd-speler
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Massage
Spa dagelijks geopend
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Hendels als deurklinken
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
2 etages
2 gebouwen
Art-decoarchitectuur
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Dvd-speler
Lcd-tv met kabelzenders
Videogameconsole
Eten en drinken
Minibar
Roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
Bestemmingstoeslag: EUR 1.5 per persoon per nacht. Deze toeslag geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Langdurige huurders welkom.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Design & Wine Hotel
Design & Wine Hotel Caminha
Design and Wine Hotel Hotel
Design and Wine Hotel Caminha
Design and Wine Hotel Hotel Caminha
Veelgestelde vragen
Beschikt Design and Wine Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Design and Wine Hotel?
Vandaag, 10 apr. 2026, kost een verblijf bij Design and Wine Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 105, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Design and Wine Hotel?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij Design and Wine Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Design and Wine Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Design and Wine Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op geplande tijden een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Per kamer en per enkele reis wordt een toeslag aangerekend.
Waar staat Design and Wine Hotel?
Dit aan het strand gelegen hotel in Caminha ligt op 5 minuten wandelen van Toren van Caminha en Caminha Igreja Matriz. Ook Praia A Armona en Praia da Lamiña liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Design and Wine Hotel
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,6
Locatie
8,2
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 50 van 123 beoordelingen
10 - Uitstekend
50
Gastenscore: 8 - Goed. 46 van 123 beoordelingen
8 - Goed
46
Gastenscore: 6 - Redelijk. 17 van 123 beoordelingen
6 - Redelijk
17
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 123 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 123 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Andreas
17 aug 2021
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Een tegenvaller!
We overnachtten in dit hotel in het weekend in augustus. Het centrum van Caminha is dan afgezet voor gemotoriseerd verkeer . Er is dus geen mogelijkheid om bij het hotel te komen met de auto. Wij moesten 300meter verderop parkeren en met de koffers slepen. Toen we daar een opmerking over maakten bleek het receptiepersoneel erg onvriendelijk. Bij binnenkomst in de kamer om 16.00 uur was de vloer van de kamer ervan de badkamer nog nat en daardoor glad. Het beddengoed is synthetisch en daardoor erg zweterig. De badkamer verlichting is slecht.
Het zogenaamde design aspect blijkt vooral en goedkope en kwalitatief mindere inrichting te zijn. De foto’s op de website suggereren dat je in en modern hotel hotel komt maar in de praktijk is het een zeer oud gebouw waaraan een nieuw gedeelte is toegevoegd. Het ontbijt was goed al was er niet iets warms te kiezen. Ook geen echte jus d’orange. In deze prijsklasse in vergelijking met andere hotels in Portugal is dit hotel een grote tegenvaller
Andreas
1 nacht verbleven in augustus 2021
4/10 – Matig
Joao
Reisde met familie
3 jan 2026
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel degradado e com falta de manutenção, serviço simpático mas de baixa qualidade
Joao
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
THIERRY
5 dec 2025
THIERRY
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Brian
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Yes very and plenty
Brian
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Susan
Reisde met partner
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, great breakfast, wonderful staff, nice pool and garden. Interesting decor.
Susan
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
3 okt 2025
Elizabeth
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Elisabeth
2 okt 2025
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
Zimmer war ziemlich schmutzig
Elisabeth
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Elio
17 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Elio
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Francisco
Reisde met een groep
16 sep 2025
Francisco
3 nachten verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Lesley
28 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Not worth the money
Stayed here for two days. Looked amazing on the website but the experience is different and all started with checkin. Our room wasnt ready even although we arrive 90 mins after checkin was available. The room was nice with a lovely balcony, overlooking the carpark. Aircon was loud and room smelt of damp when it was on. For a design hotel, i dont understand having to ask at reception for the remore to use the jetbath IN OUR ROOM. The toilet roll holders were something you see in offices- torq. Not exactly design. The wifi in the room didnt work unless we were standing at the door of the room. On the balcony or in bed , no chance,- and we were in the hightech wing. Hole in the wall by the bed taped over by electrical tape. Tables attached to bed were at an angle. Huge bed, which was great. Plastic balcony furniture had not been cleaned properly. Overall no one thing is a deal breaker but for a design hotel and the money we paid, I expect better.
Lesley
2 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Nikoll
11 aug 2025
Nikoll
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Helene
Reisde met familie
9 aug 2025
Positief: Netheid
L'hôtel est bien placé et permet d'accéder facilement au centre. Il est facile de se garer excepté le jour du marché
Les chambres sont correctes, spacieuses mais avec peu de luminosité et une odeur persistente d'humidité.
Le SPA n'est pas au niveau de la description, en sous sol
La salle de sport etait hors service
Le petit déjeuner est correct.
A noter que tout le personnel n'était pas accueillant pour une zone touristique
Appréciation générale : correct sans plus
Helene
4 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Emma
26 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Emma
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Cornelia Helena
8 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cornelia Helena
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Kyung Mi
22 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kyung Mi
1 nacht verbleven in april 2025
4/10 – Matig
Roberto
22 apr 2025
Roberto
1 nacht verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Chris
11 apr 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
There is no air conditioner at the facility that was working. Which led to keeping the window open all night and quite a bit of bugs in the room when we first arrived the pool which is supposed to be open was closed and so was the spa.
Chris
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Julie
4 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer