Hotel Seramar Comodoro Playa bevindt zich in Torrenova, een wijk in in Calvia, en ligt in de uitgaansbuurt en aan het strand. Catedral de Santa María de Palma de Mallorca en Plaça d'Espanya zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Palma Nova en Playa de Illetas. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Tennis Academy Mallorca of Visit Mallorca Estadi. Bekijk onze reisgids voor Calvia
Lollipops Kinderfeestlocatie en Avonturenspeelplaats
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station Marratxí Poligon - 18 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 28 min. rijden
Restaurants
Bar Cafeteria J.J's
2 min. wandelen
Bernies Cocktail Bar
3 min. wandelen
Mextial
3 min. wandelen
The Duke
1 min. wandelen
Restaurante Fantastic
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Seramar Comodoro Playa
Hotel met een chique stijl niet ver van Playa de Palma Nova
Een poolbar, een terras en een koffiebar/café verwelkomen je bij Hotel Seramar Comodoro Playa. Geniet van 2 bubbelbaden om tot rust te komen. Naast een tuin en een speeltuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een lift
Een automaat, conciërgeservice en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Bagageopslagruimte, een 24-uurs receptie en een pool- of biljarttafel
Kamervoorzieningen
De 88 kamers bieden voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 10 tot 20 voor volwassenen en EUR 5 tot 10 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
2 bubbelbaden
Biljart/pooltafel
Buitenzwembad
Speeltuin
Spelletjesruimte
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan de baai
Aan het strand
Aan het vlonderpad/de promenade
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Gladde vloer in de kamer
Lift
Meer
1 gebouw
8 etages
Geen plastic rietjes
Herbruikbaar tafelgerei
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Kluisje
Ledverlichting
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vanwege lokale wetten serveert de accommodatie maximaal 3 alcoholische drankjes per klant per maaltijd. Meer alcoholische drankjes zijn beschikbaar tegen betaling.
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 november tot 15 maart.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.83 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.41. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.65. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10–20 voor volwassenen en EUR 5–10 voor kinderen
Betaald parkeren (openlucht): EUR 15 per dag
Toeslag voor kamerkluis: EUR 3 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie gebruikt een recyclagesysteem voor grijs water en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Seramar Comodoro Playa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Seramar Comodoro Playa?
Vandaag, 19 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Seramar Comodoro Playa van één nacht voor twee volwassenen op 20 mei 2026 min. € 182, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Seramar Comodoro Playa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Seramar Comodoro Playa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Seramar Comodoro Playa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Seramar Comodoro Playa?
Dit hotel in Torrenova ligt aan het strand, aan het vlonderpad en op 15 minuten wandelen van Playa Son Matias en Playa de Palma Nova. Ook Magaluf Strand en Katmandu Park liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Seramar Comodoro Playa
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,8
Locatie
8,4
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 87 van 223 beoordelingen
10 - Uitstekend
87
Gastenscore: 8 - Goed. 94 van 223 beoordelingen
8 - Goed
94
Gastenscore: 6 - Redelijk. 28 van 223 beoordelingen
6 - Redelijk
28
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 223 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 223 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vijay
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Brilliant hotel, perfect location friendly staff, good breakfast, chill out room and hot tub access perfect!
Vijay
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Steffen
16 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Super Blick auf die Bucht von Palmanova
Steffen
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
sabrina
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très belle vue qui donne sur la plage. Chambre propre et agréable. Personnel à l'écoute. Le petit déjeuner pourrait être améliorer (plus de fruits frais, par exemple)
sabrina
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Neil
3 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very enjoyable stay
Excellent hotel
Neil
4 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniela
23 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
So einen phantastischen Ausblick aufs Meer hatten wir noch nie.
Es war sehr, sehr sauber, alle Bediensteten waren zuvorkommend und freundlich und das Frühstück war auch vielfältig und gut.
Alles in allem, ein tolles Hotel in ruhiger Lage.
Daniela
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrew
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great beach view from upper room and in restaurant. Good food choices. Good location.
Bathroom should have been cleaner & had dodgy sliding door.
Pillows not great
Andrew
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olga
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un hotel de playa increíble
El cuarto del hotel tenía un balcón precioso y una vista increíble a la playa. Muchas actividades acuáticas para realizar.
Olga
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
9 aug 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, great service, you can walk everywhere.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tegan June
23 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff are so friendly and welcoming. The food options are amazing!!!
Will definitely stay again.
Tegan June
6 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Louisa
15 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s a fantastic property overlooking the sea, you don’t have to race for sun beds in the morning.
It is close to some bars so early hours in the morning you can hear shouting and crowds on the beach.
Louisa
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julie
29 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely hotel with beautiful view of beach and bay. Staff were helpful, polite and accommodating.
Julie
4 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
14 jun 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra läge vid stranden men hotellet är i dåligt skick. Hemsk lukt från avloppen i både rum och korridorer.
Väldigt trevlig personal.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hayley
23 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic location! 10/10
Amazing stay at the Seramar Comodoro. Cannot recommend this hotel enough: fabulous location, friendly staff and beautiful hotel.
Breakfast was fantastic with ample choices from pastries, fruit, pancakes and full English options with proper bacon and sausages! There are two sunbathing areas the VIP terrace is particularly relaxing as it’s adult only and has a stunning view across Son Matias Beach. Thoroughly enjoyed our staff here and would definitely return.
Hayley
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
joan marie
20 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff made everything easy for me and took care of me i like i was their number 1 priority.
joan marie
8 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Julio Antonio
1 jul 2024
Positief: Personeel en service
Great place to stay, the only issue I had was the air conditioning in the room.
Julio Antonio
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Melanie
7 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff greeted us with a warm welcome and glass of champagne upon arrival.The view from the balcony was incredible - the best view we have ever had at a hotel and we travel quite a bit. The AC was a little light but manageable as it was 35 degrees out. We would recommend this hotel.
Melanie
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sune
1 aug 2023
Flot udsigt
Super beliggenhed og hyggelig atmosfære - meget venlig og hjælpsom reception.
To forbedringsforslag :
1) rengøring på altan og under sengene bare 1-2 gange om ugen.
2) Aircon må gerne køle mere OG larme mindre
Sune
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
17 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ok todo
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gemma
8 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stunning ocean and mountain views from every room, jacuzzis over looking the ocean, heated pool, amazing breakfast spread, walkable to everything (restaurants, bars etc) and staff that couldn’t do more for you. What’s not to love?!
Gemma
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Deirdre
28 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a fabulous hotel! To start with the staff (Gloria) and manager couldn’t do enough to help with a small issue. They were so friendly It was my birthday and I got cava, cake and fruit delivered to my room, the hotel itself is lovely and each room has a sea view beds comfortable all in all a fabulous stay will definitely return
Deirdre
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Selamet
15 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cool
Selamet
5 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Timmy
6 apr 2023
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Terrible hotel with no air con and spa facilities. Undercooked food as well AVIOD!
Timmy
2 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Bernadette
15 jul 2023
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Balcony was very big, but the cushions in the lawn chairs was dirty.
The room furnitures was very cheap, needed upgrades.
The wash room had holes in the ceiling.
Bernadette
6 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Leslie
18 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The mattress and pillows were wonderful. I love having a balcony although ours faced the pool.
The room was quiet however you can hear people on the running machine above in the gym. Not enough storage surface space in bathroom. I think the parking shoykd be free for patrons. Other than these small things our stay was very enjoyable.
Leslie
6 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gun-Marie
13 sep 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trogna Palmanova resenärer
Maten inte vad vi förväntat oss. De kalla rätterna och efterrätterna var bra men varmätterna sämre. Ingen äggröra, ljumna omeletter, stenhårt bacon och pannkakor.
Saknade även olika varianter av fil/yoghurt samt mer sorters müsli. Juicen utspädd och tunn.