dit appartement ligt in Callantsoog. Geniet van de prachtige natuur bij Strand van Callantsoog en Amstelmeer. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Fluwel's Tulpenland en Floratuin Julianadorp. Poldertuin en Landgoed Hoenderdaell zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Callantsoog
Zijn huisdieren welkom bij Apartment in Callantsoog by the Beach?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 37.5 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Apartment in Callantsoog by the Beach inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment in Callantsoog by the Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment in Callantsoog by the Beach?
Dit appartement in Callantsoog ligt op 0,4 km van Strand van Callantsoog en op 3,6 km van Tweede Water. Ook Golfclub Ooghduyne en Fluwel's Tulpenland liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.