Geheel appartement

Strandleven 106 Apartment in Groote Keeten

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Strandleven 106 Apartment in Groote Keeten

Een woonkamer met een grijze bank, een witte fauteuil, een houten wand en een raam met zonwering.
Een balkon met glazen hekwerk met uitzicht op een gazon en een weg.
Een moderne woonkamer met een grijze modulaire bank, een houten salontafel en diverse ingelijste kunstwerken aan de wanden.
Een moderne keuken met witte kasten, een houten eettafel en hanglampen.
Een rij moderne, meer verdiepingen tellende gebouwen met grote ramen en balkons, omgeven door een grasveld en een speeltuin.

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Strandleven 106 Apartment in Groote Keeten

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Strandleven 106 Apartment in Groote Keeten heeft alles wat je nodig hebt.
  • Andere voordelen van dit appartement zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een lift en rookvrije accommodatie
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Kinderstoelen en verwarming

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Callantsoog. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Callantsoog en Waddenzee. Daarnaast kun je ook Automuseum Schagen en Marinemuseum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Floratuin Julianadorp en Poldertuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Callantsoog
Meer appartementen in Callantsoog
Kaart
Callantsoog, North Holland

In de buurt

  • Een zeester op een zanderig zeebed met een schelp en enkele rotsen.
    Strand van Callantsoog
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een zonsondergang boven een kustpromenade met een brug en een toren.
    Waddenzee
    20 min. rijden - 19.2 km
  • Een kalm meer met een houten steiger die het water in reikt, omringd door boten en een heldere lucht.
    IJsselmeer
    32 min. rijden - 31.7 km
  • Een rij houten strandhutten met blauwe daken aan een zandstrand.
    Strand van Bergen aan Zee
    45 min. rijden - 38.2 km
  • VVV Texel
    56 min. rijden - 31.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Den Helder Zuid - 13 min. rijden

Restaurants

  • Kookerij Brammetje
    7 min. rijden
  • Kostelijk Kippies
    6 min. rijden
  • Chinees Restaurant De Pagode
    7 min. rijden
  • Strandpaviljoen Paal Zes
    4 min. rijden
  • ‘t juffertje
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Strandleven 106 Apartment in Groote Keeten?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Strandleven 106 Apartment in Groote Keeten inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Strandleven 106 Apartment in Groote Keeten uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Strandleven 106 Apartment in Groote Keeten?

Dit appartement in Callantsoog ligt op 0,6 km van Strand van Callantsoog en op 10 km afstand van Golfclub Ooghduyne en Floratuin Julianadorp. Ook Poldertuin en Landgoed Hoenderdaell liggen op 15 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.