Aramat La Joya ligt vlak bij de luchthaven en in de bergen in Calarcá. Bezoek culturele hoogtepunten Quimbaya Goudmuseum en Museo del Oro Quimbaya. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Parque Nacional del Café en Recuca. The Dome Birds en La Morelia Farm zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Calarcá
Calarcá-Caicedonia, Via Armenia, Calarcá, Quindío, 632007
In de buurt
Recuca
8 min. rijden - 6.1 km
De Koepelvogels
18 min. rijden - 8.3 km
La Morelia Boerderij
20 min. rijden - 7.9 km
Jardín Botánico del Quindío
24 min. rijden - 11.2 km
Club Campestre de Armenia
34 min. rijden - 15.9 km
Lokaal vervoer
Armenia (AXM-El Eden) - 23 min. rijden
Restaurants
Café Quindío
17 min. rijden
Amor Perfecto
22 min. rijden
Costillas & Parilla
15 min. rijden
Bianco
15 min. rijden
Alfredo Café
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Aramat La Joya
Hotel in de bergen
Bij Aramat La Joya zijn er de volgende voorzieningen: een gratis continentaal ontbijt, een koffiebar/café en een bar. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
2 buitenzwembaden
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Aramat La Joya bieden volop comfort dankzij laptopwerkplekken.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
2 buitenzwembaden
Gezinsvriendelijk
2 buitenzwembaden
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
In een nationaal park
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Toiletpapier
Zeep
Meer
Laptopvriendelijke werkplek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 13.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 18.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je COP 30000 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: COP 30000 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Beschikt Aramat La Joya over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft 2 buitenzwembaden.
Zijn huisdieren welkom bij Aramat La Joya?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van COP 30000 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij Aramat La Joya inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Aramat La Joya uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.30 uur uit te checken.
Waar staat Aramat La Joya?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 10 km afstand van Recuca, The Dome Birds en La Morelia Farm. Ook Jardín Botánico del Quindío en Centenario-stadion liggen op 10 km afstand.