Prime Select Zamalek Central ligt in Zamalek, een wijk in Cairo. Egyptisch museum en Groot Egyptisch Museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piramiden van Gizeh en Piramide van Cheops. Botanische tuinen van Orman en Dierentuin Giza zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cairo
Zijn huisdieren welkom bij Prime Select Zamalek Central?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Prime Select Zamalek Central?
Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij Prime Select Zamalek Central van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 118, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Prime Select Zamalek Central inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Prime Select Zamalek Central uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Prime Select Zamalek Central?
Dit appartement in Zamalek bevindt zich op enkele stappen van Nijl en op 5 km van Tahrirplein en Egyptisch museum. Ook Aquarium Grotto Garden en Zamalek Art Gallery liggen op 10 minuten wandelen. Station Safaa Hegazy ligt op 9 minuten wandelen.