Niet ver van Sfinx van Gizeh en Piramide van Cheops ligt Moonlight , waar je geniet van een gratis lokaal ontbijt, een wasserij en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een kruier/portier, bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Meertalig personeel, lokale maaltijdbezorging en conciërgeservice
Hulp bij uitstappen/tickets, een waterkoeler en een receptieruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Moonlight hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 09.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 06.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan USD 5.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: USD 5.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Moonlight ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Moonlight zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Moonlight inchecken?
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Moonlight uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat Moonlight ?
Deze bed & breakfast ligt in de buitenwijken, op 10 minuten wandelen van Sound & Light-theater en Piramiden van Gizeh. Ook Sfinx van Gizeh en Piramide van Cheops liggen op 2 km afstand.