Marwa Palace Hotel ligt in Al Duqqi, een wijk in Gizeh. Egyptisch museum en Groot Egyptisch Museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piramiden van Gizeh en Piramide van Cheops. Botanische tuinen van Orman en Dierentuin Giza zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gizeh
El-khateeb, 11, Giza, Giza Governorate
In de buurt
Universiteit van Caïro
7 min. wandelen - 0.6 km
Dierentuin Giza
7 min. wandelen - 0.6 km
Operagebouw van Caïro
3 min. rijden - 2.7 km
Qasr al-Nil-brug
4 min. rijden - 3.1 km
Botanische tuinen van Orman
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Station Giza Suburbs - 4 min. rijden
Station Dokki - 11 min. wandelen
Cairo (CAI-Internationale luchthaven Cairo) - 48 min. rijden
Restaurants
La Gourmandise at Four Seasons Hotel Cairo at The First Residence
16 min. wandelen
Beit Ward
13 min. wandelen
دوار السعادة
17 min. wandelen
Sapporo
14 min. wandelen
Abo Amr
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Marwa Palace Hotel
Hotel vlak bij Tahrirplein
Marwa Palace Hotel bevindt zich vlak bij Egyptisch museum en heeft veel te bieden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Marwa Palace Hotel?
Dit hotel ligt in Al Duqqi, op 10 minuten wandelen van Botanische tuinen van Orman en Universiteit van Caïro. Ook Dierentuin Giza en Nijl liggen op een kwartiertje wandelen. Station Dokki ligt op 11 minuten wandelen en naar Metrostation Behooth is het 22 minuten wandelen.