PALAZZO CHIARA

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi

Kameropties

Superior kamer, terras (Il Nespolo)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Superior kamer, terras (Le Terrazze)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Superior kamer (Lo Studio)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Superior kamer (La Libreria)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

PALAZZO CHIARA ligt in Cagliari. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Lirico en Museo Archeologico Nazionale. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Torre di San Pancrazio en Bastion van San Remigio. Openbare Tuinen van Cagliari en Parco della Musica zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cagliari
Kaart
Via Gerolamo Pitzolo, 14, Cagliari, CA, 09128

In de buurt

  • Cattedrale di Cagliari
    Cattedrale di Cagliari
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Bastion van San Remigio
    Bastion van San Remigio
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Haven van Cagliari
    Haven van Cagliari
    18 min. wandelen - 1.6 km
  • Mercato di San Benedetto
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Piazza Yenne
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Cagliari - 13 min. rijden
  • Cagliari (CAG-Elmas) - 25 min. rijden

Restaurants

  • Gran Caffè
    4 min. wandelen
  • La Bon Bec Café
    5 min. wandelen
  • Marta's Bakery
    4 min. wandelen
  • Il Gufo Sardo
    1 min. wandelen
  • Sa Binuteca-Gocce di Nicchia
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

PALAZZO CHIARA

Accommodatie vlak bij Haven van Cagliari
PALAZZO CHIARA heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij PALAZZO CHIARA hebben voorzieningen zoals gratis wifi.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Voorzieningen

  • Receptie met beperkte openingsuren

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 13.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 juni betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten).
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 juli tot 30 september betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per dag
  • Toeslag voor extra bed: EUR 10.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

PALAZZO CHIARA Property
PALAZZO CHIARA Cagliari
PALAZZO CHIARA Property Cagliari

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij PALAZZO CHIARA?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij PALAZZO CHIARA zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij PALAZZO CHIARA inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij PALAZZO CHIARA uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat PALAZZO CHIARA?

Deze accommodatie in Cagliari ligt op 2 km afstand van Chiesa di San Giacomo en Haven van Cagliari. Ook Mercato di San Benedetto en ExMa liggen op 10 minuten wandelen. Station Cagliari ligt op 21 minuten wandelen.