Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Flora in Stampace bevindt zich vlak bij het strand en bij een trein-/metrostation. Bezoek Haven van Cagliari en Cruisehaven Cagliari als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Poetto-strand en Cagliari Orto Botanico. Centro Comunale d'Arte e Cultura Il Ghetto en Openbare Tuinen van Cagliari zijn ook een bezoek waard. Beleef een wateravontuur zoals duiken of een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Cagliari
Via Sassari, 45, Cagliari, CA, 09124
In de buurt
Haven van Cagliari
3 min. wandelen - 0.3 km
Bastion van San Remigio
8 min. wandelen - 0.7 km
Cruisehaven Cagliari
8 min. wandelen - 0.7 km
Stadhuis van Cagliari
2 min. wandelen - 0.2 km
Piazza Yenne
5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Station Cagliari - 3 min. wandelen
Cagliari (CAG-Elmas) - 18 min. rijden
Restaurants
Caffè Svizzero
3 min. wandelen
Foghorns
4 min. wandelen
Bierbaum 1599 beer&burger
4 min. wandelen
Napul'é - Pizzeria Napoletana
5 min. wandelen
Josto
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Flora
Hotel met een chique stijl niet ver van Haven van Cagliari
Geniet van een tuin, een wasserij en een bar bij Hotel Flora. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een businesscentrum.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), lokale shuttleservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een kluis bij de receptie, een computerstation en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Flora bieden leuke voordelen zoals 24-uurs roomservice en (laptop)kluisjes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Bidets, gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies van 43 inch met Netflix, streamingdiensten en digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 15 per dag); reserveren verplicht
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: EUR 16 per persoon
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
70 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Computerstation
Vergaderruimte
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Tandenborstel en tandpasta
Entertainment
Flatscreen-tv van 43 inch met digitale zenders
Netflix
Streamingsdiensten
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Minibar
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 24 december tot 26 december.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 juni betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten).
De stad heft de volgende belasting: van 1 juli tot 30 september betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 16 per persoon
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 15 per dag (op 200 meter afstand)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Flora?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Flora?
Vandaag, 27 sep. 2026, kost een verblijf bij Hotel Flora van één nacht voor twee volwassenen op 4 okt. 2026 min. € 137, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Flora inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Flora uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Flora?
Dit hotel ligt in Stampace, op 10 minuten wandelen van Capitol Arte Contemporane en Haven van Cagliari. Ook Chiesa di San Michele en Stadhuis van Cagliari liggen op 5 minuten wandelen. Station Cagliari ligt op maar 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Flora
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,0
Locatie
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 352 van 598 beoordelingen
10 - Uitstekend
352
Gastenscore: 8 - Goed. 191 van 598 beoordelingen
8 - Goed
191
Gastenscore: 6 - Redelijk. 44 van 598 beoordelingen
6 - Redelijk
44
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 598 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 598 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Johnny
30 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super fijn hotel in het centrum van Cagliari.
Alles op loopafstand vanaf het hotel.
Een uitgebreid ontbijtbuffet met een ober die je ook nog eens de koffie brengt die je graag wilt.
Vriendelijk en behulpzaam personeel die geen moeite teveel was.
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Ville
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel, close to all interesting to see.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Anna
6 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very helpful and attentive.
Cristan always made sure the breakfast buffet was well kept and organized.
Francesca was very helpful getting us settled in.
Dinner was really good
4 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jan
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Located in center city, convenient to shops and transportation. The restaurant is quite good and the staff very friendly and helpful.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Simona
19 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Hotel in ottima posizione, personale gentile, colazione nella media, camera pulita e spaziosa
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alba
1 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The clean Room is Amazing!! 💕💕
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
ALFREDO
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bien en general, muy centrico
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Steffen
15 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Frühstück international und gut. Parkplatz hat gut geklappt, ist am Bahnhof ca 200 m zu Fuß. Kostet 15 € pro Tag. Einziger Minuspunkt. Für ein Doppelzimmer ist nur für eine Person das Frühstück inkl.
Das stand zwar im „Kleingedruckten“, ist aber schon ungewöhnlich.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mirella
16 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic location and beautiful hotel
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Cesar
15 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good hotel and service.
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christina
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
G
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nikolaas
14 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel, best value in Cagliari, friendly service, good breakfast
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Chad
25 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel.
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Simon
27 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly, helpful staff, good area and lots of great restaurants near by.
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alban
12 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place and close to many restaurants you can walk to.
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
TANIA
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent customer service. Great location and friendly and welcoming staff.
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Parvaneh
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice balcony
Great location
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gerald
12 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel! So close to everything and staff was kind and helpful.
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Andrew
25 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Neat, clean, good location, pleasant staff.
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marianna
16 sep 2025
We enjoyed our stay at the Laura hotel in Collete. The location of the hotel is within walking distance to many restaurants boutiques and sites to visit. We had dinner at the restaurant one evening and it was lovely.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gerard
19 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great property and staff
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Petronella
26 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room with everything you need!
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Torsten
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schönes Hotel in sehr zentraler aber ruhiger Lage. Ich hatte ein komfortables DZ im Dachgeschoss zum EZ-Preis. Das Frühstück ist lecker und reichhaltig. Sehr zu enpfehlen, auch wegen des freundlichen Personals.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Berni
28 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a fabulous room; the one with 2 terraces & 2 bathrooms!! Beautiful & clean. Extensive & tasty breakfast too.
Excellent location; very central for all key sites of interest.
Can thoroughly recommend and would definitely stay again.