Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een restaurant, maar ook een bar/lounge en een snackbar/deli. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en een gratis receptie worden ook voorzien. Een koffiebar/café, een conciërgeservice en een wasserij zijn enkele van de overige voorzieningen. Dit aparthotel beschikt over gratis wifi en gratis kabelinternet en een televisie met satellietzenders. Geniet daarnaast van de keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Luxe beddengoed en een donsdeken bieden comfort, samen met gemakken zoals een eetruimte en een zitruimte. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Dit aparthotel heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Deze kamers met een zitruimte zijn individueel gemeubileerd. Alle bedden hebben donsdekens en luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen.
Gratis gratis wifi en kabelinternet voor gasten. Elke kamer heeft een televisie met satellietzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 20 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 12 per dag
Reiswieg
Keuken
Bakplaat
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Roomservice
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Tv van 32 inch met satellietzenders
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Leuningen in de gangen
Trapleuningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Aanzoek-/romantische pakketten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Huishoudservice op verzoek
Hulp met excursies en tickets
Lokale kaarten
Receptie met beperkte tijden
Reisgidsen
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Designerwinkels
Wijnproefruimte
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.30 uur tot 20.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 12.0 per dag.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 12.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apartamentos Turísticos Garza Caceres
Apartamentos Turísticos Garza
Apartamentos Turisticos La Garza
Apartamentos Turisticos Garza
Apartamentos Turísticos La Garza Cáceres
Apartamentos Turísticos La Garza Aparthotel
Apartamentos Turísticos La Garza Aparthotel Cáceres
Over deze buurt
dit aparthotel ligt in Caceres in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Gran Teatro de Cáceres en Museo de Historia y Cultura Casa Pedrilla. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Centro de Artes Visuales Fundación Helga de Alvear en Ciudad Deportiva Junta de Extremadura. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Universitair Zwembad of Complejo Social Aldea Moret. Bekijk onze reisgids voor Caceres
Zijn huisdieren welkom bij Apartamentos Turísticos La Garza?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartamentos Turísticos La Garza?
Vandaag, 9 mrt. 2026, kost een verblijf bij Apartamentos Turísticos La Garza van één nacht voor twee volwassenen op 10 mrt. 2026 min. € 94, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Apartamentos Turísticos La Garza inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Apartamentos Turísticos La Garza uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartamentos Turísticos La Garza?
Dit aparthotel ligt in Cáceres (oude centrum), vlak bij Plaza Mayor en Toren van Bujaco. Ook Iglesia de San Juan Bautista en Arco de la Estrella liggen op 5 minuten wandelen. Cáceres (QUQ-Treinstation Cáceres) ligt op 26 minuten wandelen en naar Station Cáceres is het 26 minuten wandelen.
Beoordelingen over Apartamentos Turísticos La Garza
Beoordelingen
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 21 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 21 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 21 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 21 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 21 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
9,4
Netheid
10
Locatie
9,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Kathleen
22 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
The cooking facilities were very good as were the beds; even the pull out couch was comfortable. Should be noted that it's up a fair number of stairs and no elevator. Over all very good value for the money.
Kathleen
2 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Bruce
24 sep 2025
No one to let me in, no response to phone calls, no reply to texts and emails. Nothing.
Several hours later I get a cheerful reply “are you still staying with us?”
So far they have refused to refund, although it’s only round one.
Bruce
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
iñigo
17 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
iñigo
2 nachten verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Ainhoa
Reisde met familie en kleine kinderen
16 apr 2025
Limpio y bien situado.
Ainhoa
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Willie
Reisde met familie
17 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Perfect place for an amazing visit.
We had an amazing visit to Cáceres and apartment was perfect. Parking across the street, and only a few minutes from the Plaza Mayor and the old town. I will definitely stay here again if I have the opportunity.
Willie
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Fatiha
Reisde met familie
1 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en comfort kamer
Fatiha
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Antonio
25 aug 2024
Positief: Netheid
Antonio
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Pablo
Reisde met familie
25 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Pablo
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Anne, Southampton
Reisde met partner
29 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Liked cleanliness of apartment- everything worked fine.
Excellent location for walking into Plaza Major and Old City.
Food options very close too. Were able to find street parking although this required some searching around the area.
Some details in the listing need updating , regarding what the property offers.
Anne
2 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Carlos
Reisde met familie
4 aug 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Carlos
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Leslie paola
31 dec 2022
Leslie paola
1 nacht verbleven in december 2022
10/10 – Uitstekend
Leslie paola
30 dec 2022
Leslie paola
1 nacht verbleven in december 2022
8/10 – Goed
Marigel
27 nov 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Bien situado
Marigel
2 nachten verbleven in november 2022
8/10 – Goed
Germain
Reisde met familie
9 jan 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Nous sommes arrivés en avance et les gérants ont tout de suite répondu présent on a attendu cinq minutes avant qu’il vienne nous ouvrir la porte. Nous ont tout expliqué donc c’était très bien
Germain
1 nacht verbleven in januari 2022
8/10 – Goed
Antonio
18 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Antonio
1 nacht verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
8 aug 2019
Positief: Netheid
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Guillermo
20 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Guillermo
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Daniel P.
19 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kleine Familienreise durch Spanien und Portugal
Meine 3 kids (15 / 10 / 5) und ich waren für 1 nacht im hotel. Alles hat super geklappt. Personal sehr freundlich und hilfsbereit. Zimmer wie auf den fotos. Gegenüber ist ein parkhaus, 24h offen und bewacht. Wir haben 12.50€ von 18.00 bis 7.30 uhr bezahlt. Das zimmer (wie eine wohnung) war schön, sauber und hatte alles was man braucht. Es liegt sehr zentral. Ca. 5 min zu fuss hat es eine lange strasse mit vielen geschäften. Hinter dem hotel hat es viele gassen und geschäfte. Wir hatten zudem das glück, den osterumzug zu sehen, von der kirche, 1 oder 2 strassen hinter dem hotel. Wir kommen gerne wieder.
Daniel P.
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Paul
21 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Awesome but beaware the parking costs additional
Great location, clean but some hair on the bathroom floor by the kitchen. Great it had two bathrooms. Was surprisingly quiet at night as quite a busy street during the day. If you go to bed early the shop below sets the alarm at midnight but not a big deal. Good equipment in kitchen but some maintenance needs to be done like the door falling off in kitchen. Biggest let down was that it states free parking nearby but you cant get any as locals use them and we had to pay $25 euros for the parking across the road. Attractions and town vide great.
Paul
2 nachten verbleven in oktober 2017
10/10 – Uitstekend
Scott, IL
2 jan 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Apt in downtown Cáceres
Small but clean and remodeled apt in downtown area of Cáceres. Staff was very friendly and helpful.