The Bayment Rasidence ligt in Nampo-dong, een wijk in Busan. Nampodong Street en Gukje-markt zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Songdo en Strand van Gwangalli. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Samik Takgoojang of kies voor een avondje uit bij The Bay 101. Bekijk onze reisgids voor Busan
Junggu-ro 5beon-gil, Busan, 0
In de buurt
Nampodong Street
1 min. wandelen - 0.1 km
Gukje-markt
1 min. wandelen - 0.2 km
BIFF Square
1 min. wandelen - 0.2 km
Bupyeong Kkangtong-markt
4 min. wandelen - 0.4 km
Vismarkt van Jagalchi
5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Station Jangalchi - 2 min. wandelen
Station Busan - 10 min. rijden
Busan (PUS-Gimhae) - 31 min. rijden
Restaurants
롯데리아
2 min. wandelen
짚신 매운갈비찜
2 min. wandelen
Baskin-Robbins
2 min. wandelen
빽다방
2 min. wandelen
고기본
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Bayment Rasidence
Hotel vlak bij Nampodong Street
The Bayment Rasidence ligt in de buurt van Gukje-markt en Vismarkt van Jagalchi en heeft veel te bieden.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Meer
Gebouwd in 2025
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij The Bayment Rasidence inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Bayment Rasidence uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Bayment Rasidence?
Dit hotel ligt in Nampo-dong, op 5 minuten wandelen van Nampodong Street, Gukje-markt en BIFF Square. Ook Gwangbok-dong en Cultuur- en Modestraat van Gwangbokro liggen op 5 minuten wandelen. Station Jangalchi ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Nampo is het 8 minuten wandelen.