25 Hours Hotel 2 ligt in Seomyeon, een wijk in Busan. Warenhuis Lotte Busan en Nampodong Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Gwangalli en Strand van Haeundae. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Busan Asiad Hoofdstadion of Sajik Arena. Bekijk onze reisgids voor Busan
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Veelgestelde vragen
Waar staat 25 Hours Hotel 2?
Dit hotel ligt in Seomyeon, op 15 minuten wandelen van Seomyeon Street en Warenhuis Lotte Busan. Ook Medisch District Seomyeon en Stedelijke Cultuurruimte van Busan liggen op 2 km afstand. Station Beomnaegol ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Beomil is het 10 minuten wandelen.