Geheel appartement
Prime Location in Recoleta
Fotogalerie voor Prime Location in Recoleta





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Purple Rain Elegant 2 Bedroom in Recoleta
Purple Rain Elegant 2 Bedroom in Recoleta
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: USD 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
- Schoonmaakkosten: USD 25 per accommodatie, per verblijf
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Prime Location in Recoleta Apartment
Prime Location in Recoleta Buenos Aires
Prime Location in Recoleta Apartment Buenos Aires
Over deze buurt

1583 Libertad, Buenos Aires, CABA, C1016
In de buurt
9 de Julio Avenue1 min. wandelen - 0.0 km
Avenida Santa Fe6 min. wandelen - 0.6 km
Plaza San Martín10 min. wandelen - 0.8 km
Begraafplaats van Recoleta11 min. wandelen - 1.0 km- Patio Bullrich1 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
- Station San Martín - 13 min. wandelen
- Station Retiro - 15 min. wandelen
- Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 18 min. rijden
Restaurants
- Gioia Cocina Botánica3 min. wandelen
- Pony Line2 min. wandelen
- Elena2 min. wandelen
- The Brick Bar1 min. wandelen
- El Mirasol de la Recova3 min. wandelen






