Hotel Florentino ligt in Balvanera, een wijk in Buenos Aires. Obelisco en Teatro Colon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Palermo Soho en Calle Florida. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij La Bombonera of kies voor een avondje uit bij El Teatro Flores. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
187 Gral. Urquiza, Buenos Aires, Cdad. Autónoma de Buenos Aires, C1215
In de buurt
Abasto-winkelcentrum
13 min. wandelen - 1.1 km
Avenida Santa Fe
8 min. rijden - 2.9 km
Nationaal Congres van Argentinië
9 min. rijden - 3.3 km
Neverland
13 min. wandelen - 1.1 km
Museo Casa Carlos Gardel (museum)
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Terminal Once - 4 min. wandelen
Station September 11 - 10 min. wandelen
Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 29 min. rijden
Restaurants
Don Ignacio
9 min. wandelen
Bar Español
5 min. wandelen
Dambleé
8 min. wandelen
Gran Pizzeria Los Talentos
5 min. wandelen
Sánchez y Sánchez
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Florentino
Hotel vlak bij Obelisco
Hotel Florentino bevindt zich vlak bij Teatro Colon en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en een waterkoeler
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Florentino hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (USD 7 per dag); reserveren verplicht
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Waterkoeler
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bidet
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: USD 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: USD 7 per dag (op 50 meter afstand)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Florentino?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Hotel Florentino inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Florentino uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Florentino?
Dit hotel ligt in Balvanera, op 1,1 km van Abasto-winkelcentrum en op 5 km afstand van Obelisco en Palermo Soho. Ook Nationaal Congres van Argentinië en Hospital Italiano de Buenos Aires liggen op 3 km afstand. Station Terminal Once ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Plaza Miserere is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Florentino
3,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
5,0
Netheid
2,0
Voorzieningen
6,0
Personeel en service
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 2 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
BRENDA
19 nov 2025
Negatief: Voorzieningen
Nao vale o custo benefício. O lugar nao é bom, o quarto tem cheiro ruim, o hotel é antigo , não tem ar condicionado, a descarga do banheiro não funciona direito.
Não vale a pena