Bet Hotel Buenos Aires ligt in Balvanera, een wijk in Buenos Aires. Obelisco en Teatro Colon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Calle Florida en Palermo Soho. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij La Bombonera of Stadion Luna Park. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
526 Saavedra, Buenos Aires, Buenos Aires, C1229
In de buurt
Nationaal Congres van Argentinië
15 min. wandelen - 1.3 km
Abasto-winkelcentrum
5 min. rijden - 1.9 km
9 de Julio Avenue
6 min. rijden - 2.1 km
Paseo La Plaza
8 min. rijden - 3.0 km
Cafe de los Angelitos
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Station Venezuela - 3 min. wandelen
Station September 11 - 13 min. wandelen
Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 27 min. rijden
Restaurants
Bar de Cao
7 min. wandelen
Harvard
8 min. wandelen
Bar Español
8 min. wandelen
Cafetería
7 min. wandelen
Parrilla Libre Royal
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Bet Hotel Buenos Aires
Hotel vlak bij Obelisco
Vlak bij Teatro Colon biedt Bet Hotel Buenos Aires alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Bet Hotel Buenos Aires bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Privébadkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: ARS 2137.06 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bet Hotel Buenos Aires Hotel
Bet Hotel Buenos Aires Buenos Aires
Bet Hotel Buenos Aires Hotel Buenos Aires
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Bet Hotel Buenos Aires?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Bet Hotel Buenos Aires zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Bet Hotel Buenos Aires inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Bet Hotel Buenos Aires uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Bet Hotel Buenos Aires?
Dit hotel ligt in Balvanera, op 1,2 km van Cafe de los Angelitos en op 3,1 km van Obelisco. Ook Plaza de los Dos Congresos en Nationaal Congres van Argentinië liggen op 2 km afstand. Station Venezuela ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Alberti is het 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.