Geheel appartement

Camelie Apartment II

Dit appartement in Budoni is voorzien van een keuken

Fotogalerie voor Camelie Apartment II

Appartement, 1 slaapkamer | Balkon
Exterieur
Exterieur
Appartement, 1 slaapkamer | 1 slaapkamer, babybedden (toeslag), gratis wifi, beddengoed
Appartement, 1 slaapkamer | Woonruimte | Televisie

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 440 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Camelie Apartment II

Dit appartement in Budoni is voorzien van een keuken
Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement bevat een keuken met een koelkast en vaatwasser, naast gratis wifi en een televisie met digitale zenders. Een rijstkoker en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een rijstkoker. De keukens beschikken onder meer over een koelkast en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche.

In dit appartement in Budoni is wifi gratis. Elke kamer heeft een televisie met digitale zenders. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 15 per verblijf

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Rijstkoker

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche

Entertainment

  • Tv met digitale zenders

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: EUR 20 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren in specifieke kamers toegelaten

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 20.00 wanneer je incheckt na 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren. 
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 20.00 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.00 per verblijf.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante waarborg: EUR 100.00 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 29 februari betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 30 juni betaal je EUR 0.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 juli tot 31 augustus, EUR 1.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 september tot 31 oktober, EUR 0.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 50.00 per accommodatie, per verblijf
  • Toeslag voor beddengoed: EUR 17 per persoon, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 20.00 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor late check-in: EUR 20.00 wanneer je incheckt na 19.00 uur
  • Toeslag voor babybed: EUR 15.00 per verblijf
  • Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Camelie Apartment II Budoni
Camelie II Budoni
Camelie II
Camelie Apartment II Budoni
Camelie Apartment II Apartment
Camelie Apartment II Apartment Budoni

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Budoni. Verken de plaatselijke natuur bij Spiaggia di San Teodoro en Spiaggia di Cala Brandinchi. Bekijk onze reisgids voor Budoni
Meer appartementen in Budoni
Kaart
Via delle Camelie, Budoni, SS, 08020

In de buurt

  • Spiaggia di Cala Brandinchi
    Spiaggia di Cala Brandinchi
    33 min. rijden - 17.6 km
  • Port of Olbia bevat cruises
    Port of Olbia
    37 min. rijden - 39.7 km
  • Porto Ottiolu
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Cala dei Francesi
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Circuito di Karting
    4 min. rijden - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Olbia Marittima Banche Porto - 33 min. rijden
  • Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 33 min. rijden

Restaurants

  • acquarium
    3 min. wandelen
  • Ristorante Pizzeria La Terrazza
    2 min. rijden
  • Ristorante Lu Stazzu
    5 min. rijden
  • IL Diamante
    7 min. rijden
  • Esagono
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Camelie Apartment II?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20.00 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Camelie Apartment II inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Camelie Apartment II uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Camelie Apartment II?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Porto Ottiolu en Cala dei Francesi. Ook Circuito di Karting en Salamaghe Strand liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Camelie Apartment II