In de omgeving van Koninklijk paleis van Brussel en Louizalaan ligt La Petite For t Brussels Studio Near Palais, waar je geniet van een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
dit appartement ligt in Benedenstad, een wijk in Brussel. Koninklijk paleis van Brussel en Atomium zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Louizalaan en Brusselse Kerstmarkt. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Flagey en Forest National. Bekijk onze reisgids voor Brussel
Station Hôtel des Monnaies-Munthof - 2 min. wandelen
Station Bruxelles-Chapelle / Brussel-Kapellekerk - 13 min. wandelen
Brussels Airport (BRU) - 34 min. rijden
Restaurants
Le Bistro - Porte de Hal
4 min. wandelen
Mazette
6 min. wandelen
Le Petit Lion
5 min. wandelen
Het Warm Water
5 min. wandelen
GIMIC Radio + Bar
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Petite For t Brussels Studio Near Palais?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij La Petite For t Brussels Studio Near Palais inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij La Petite For t Brussels Studio Near Palais uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat La Petite For t Brussels Studio Near Palais?
Dit appartement ligt in Benedenstad, op 2 km afstand van Louizalaan, La Grand Place en Koninklijk paleis van Brussel. Ook Rechtbank van Brussel en Vossenplein liggen op 10 minuten wandelen. Station Hôtel des Monnaies-Munthof ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte Poelaert is het 6 minuten wandelen.