Geheel appartement

Apartment 'Haus Erika' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment 'Haus Erika' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi

Een modern huis met een schuin dak, grote ramen en een patio met tuinmeubilair.
Een moderne woonkamer met een open haard, een eetgedeelte met houten meubels, en grote ramen met uitzicht op het landschap.
Een woonkamer met een bank, een rieten fauteuil, een televisie en een boekenkast.
Een modern huis met twee verdiepingen, een schuin dak, een zichtbare trap naar de bovenverdieping en een voortuin.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een raam met gordijnen, een stoel en een klein vloerkleed.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 317
inclusief belastingen en toeslagen
3 nov - 4 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Haus Erika' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi

  • Ontsnap aan de dagelijkse drukte en beleef onvergetelijke dagen in ons gezellige vakantieappartement, idyllisch gelegen in een rustige doodlopende straat vlak bij de schilderachtige oude zeilhaven. Het perfect uitgeruste terras met tuinmeubilair, een strandstoel, barbecue en ruime ligweide nodigt uit om van de frisse Noordzeelucht te genieten en heerlijk buiten te ontspannen. De volledig uitgeruste keuken beschikt over een oven, magnetron, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster en vaatwasser—alles wat jullie nodig hebben voor comfortabel zelfvoorzienend verblijf.



    De ligging is ideaal voor uitstapjes: de Noordzee ligt op slechts 17 km en het strand op ongeveer 30 km afstand. In de omgeving vinden jullie tal van restaurants, winkels en een overdekt zwembad—allemaal op slechts 1,5 km afstand. Voor watersporters en natuurliefhebbers biedt het nabijgelegen Kielerkanaal met zijn sluis en een openluchtzwembad op slechts 500 m afstand volop recreatiemogelijkheden.



    Honden zijn welkom na voorafgaand overleg, zodat ook jullie viervoeter kan genieten van een welverdiende vakantie. Beleef onvergetelijke dagen in ons appartement—jullie toevluchtsoord aan de Noordzee!

    - Huisdieren toegestaan betaling 30,00 € per huisdier

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Brunsbüttel. Bezoek culturele hoogtepunten Staatsmuseum van Dithmarsch en Kameramuseum Beidenfleth. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Alte Liebe en Watertoren van Cuxhaven. Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Seehundstation Friedrichskoog zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Brunsbüttel
Meer appartementen in Brunsbüttel
Kaart
Brunsbüttel

In de buurt

  • Seehundstation Friedrichskoog
    29 min. rijden - 33.7 km
  • Familienlagune Perlebucht
    55 min. rijden - 66.6 km
  • Büsumer Strand
    56 min. rijden - 65.7 km
  • Leuchtturm Büsum
    56 min. rijden - 65.7 km
  • Jachthaven van Büsum
    57 min. rijden - 65.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Sankt Michaelisdonn - 20 min. rijden

Restaurants

  • Havana Pub
  • Torhaus
    18 min. wandelen
  • BeGa Restaurant
    9 min. wandelen
  • Pizza Factory
    13 min. wandelen
  • Armer Ritter
    76 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Haus Erika' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Haus Erika' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?

Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Haus Erika' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 317, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Haus Erika' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Haus Erika' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Haus Erika' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?

Dit appartement in Brunsbüttel ligt op 1,5 km van Noord-Oostzeekanaal en op 20 km afstand van Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Brokdorfer Strand. Ook Kleine Evangelische Kerk en Evangelische Kerk liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment 'Haus Erika' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Sehr schöne Ferienwohnung unmittelbar am Deich

Pros: Sehr nette Gastgeber, es gab nichts zu beanstanden.