City Star Lodge bevindt zich dicht bij The Gabba en St Vincent's Hospital Brisbane en biedt een tuin en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een waterkoeler
Een automaat, een vergaderruimte en tuinmeubelen
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij City Star Lodge hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Pillowtopmatrassen en baby-/kinderbedden (toeslag)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 1.2 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 08.30 uur en 17.30 uur, en van zondag t/m zondag tussen 09.00 uur en 15.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 18 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 50.0 per verblijf.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 20.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: AUD 20.0 per verblijf
Toeslag voor extra bed: AUD 50.0 per verblijf
De accommodatie berekent een toeslag van 1.2 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Star Ratings Australia, een sterrenclassificatiebedrijf in Australië, heeft aan deze accommodatie een sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Beschikt City Star Lodge over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij City Star Lodge?
Vandaag, 21 mei 2026, kost een verblijf bij City Star Lodge van één nacht voor twee volwassenen op 28 mei 2026 min. € 110, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij City Star Lodge?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij City Star Lodge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij City Star Lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat City Star Lodge?
Dit motel ligt in Kangaroo Point, op 10 minuten wandelen van Kangaroo Point Cliffs, The Gabba en St Vincent's Hospital Brisbane. Ook Queensland Children's Hospital en Story Bridge liggen op 2 km afstand. Station South Bank ligt op 19 minuten wandelen en naar Station Park Road is het 25 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
7,8
Locatie
9,2
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 351 van 676 beoordelingen
10 - Uitstekend
351
Gastenscore: 8 - Goed. 240 van 676 beoordelingen
8 - Goed
240
Gastenscore: 6 - Redelijk. 62 van 676 beoordelingen
6 - Redelijk
62
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 676 beoordelingen
4 - Matig
15
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 676 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emma
31 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great place to stay and staff are excellent!
Emma
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
kim
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a short stay but the place was perfect for our family. It was close walking distance to points of interest and everything was clean and comfortable. We would stay here again.
kim
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
JAMIE
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice clean and quiet room close to everything
JAMIE
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ken
31 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The motel was just what we needed for one night. It is an old property but the rooms were clean and comfortable, the parking was great and included and the staff was very friendly and helpful.
Ken
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amy
1 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms were extremely clean and comfortable, would definitely stay there again.
Amy
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elissa
18 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff are amazing and made sure we had a great stay
Elissa
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ronald
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Ronald
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
German
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing location room with everything and really clean. No carpet on the floor room so if you have allergies like me...it is perfect. Staff was so friendly.
German
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mark
12 apr 2026
Great location to both sides of Kangaroo Point. We had breakfasts at Joeys and used the Ferry service at Mowbray Park. A wonderful experience. Thank you we will stay with you again!!
Carmen and Mark
Mark
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
COLIN
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Nicely refurbished room and very clean. The staff were very friendly and more than happy to help in anyway.
Free parking is a major positive.
I would probably ask for a room away from the main road next time as I am a light sleeper.
COLIN
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Edwin
16 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and functional hotel with a great location
Edwin
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marie
21 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was spacious & spotless. The staff were very welcoming
Marie
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vince
22 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean, staff are great. Position perfect for where we wanted to go.
Vince
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luke
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean. Staff were very friendly and very helpful. Few more complimentary hot drinks on stays more than a night. Linen provided and soap.
Luke
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
11 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very happy to were we needed to be
Richard
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gloria
14 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, very spacious, defintely will return and stay again
Gloria
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kylie
19 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely clean room, friendly staff, walking distance to The Gabba
Kylie
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rae
17 dec 2025
Positief: Netheid
Everything was clean and staff were wonderful
Rae
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Matthew
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great central place had a great stay will be back
Matthew
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katrina
7 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect for our overnight stay in Brisbane. The appartments are in a great location, walking distance to restaurants, and grocery stores. With a great pub a couple of minute walk. The staff are very friendly and helpful. Our room was very clean and fresh and had everything you could want for short stay and the bonus of parking available. We will certainly stay here again.
Katrina
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Konstantin
14 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lage
Konstantin
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Wayne
17 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean room . Reception staff very helpful and polite. Room very quiet .
Great location for our purposes.
Wayne
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Janet
13 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely comfortable stay our room was super clean and considering it is a bedsit it was a good size friendly staff
Janet
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Adrian
14 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Well located and maintained, clean, quiet and the staff are friendly and helpful.
Adrian
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amanda
17 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten