Fotogalerie voor FW Sagitta with view of the container port, 14th floor Speckenbüttler Park





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Sandpiper - the perfect domicile for a break by the sea, with pool and sauna!
Sandpiper - the perfect domicile for a break by the sea, with pool and sauna!
- Zwembad
- Keuken
- Buitenruimte
- Parkeerplaatsen beschikbaar
6.0 van 10, 9 beoordelingen
De prijs is € 88
inclusief belastingen en toeslagen
6 nov - 7 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Bremerhaven. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Weser en Bürgerpark. Daarnaast kun je ook Deutsches Auswandererhaus en Klimahaus bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Aussichtsplattform Sail City en Museumhaven - Historische Haven zijn ook een bezoek waard.
Bremerhaven, HB
In de buurt
- Zoo at the Sea - 8 min. rijden - 5.2 km
- Harbor Worlds - 8 min. rijden - 5.2 km
- Mein Outlet & Shopping Center - 8 min. rijden - 5.2 km
- River Weser Dyke Promenade - 8 min. rijden - 5.5 km
- Klimahaus - 9 min. rijden - 5.5 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- McDonald's - 2 min. rijden
- Burger King - 2 min. rijden
- Mabuhay Bar - 4 min. rijden
- Domino's Pizza Bremerhaven Nord - 2 min. rijden