Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Erika House
Dit appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. De keuken is voorzien van een koelkast, oven en kookplaat.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Elke kamer is voorzien van smart-tv. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Bureaus en bureaustoelen zijn beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
4 treden naar de ingang
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Ramen met dubbelglas
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Unitgrootte: 90 vierkante meter
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Bova Marina. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Nationaal Park Aspromonte en Ionische Zee. Daarnaast kun je ook Museo San Paolo en Teatro Comunale Francesco Cilea bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Oreste Granillo of kies voor een avondje uit bij Parco Caserta. Bekijk onze reisgids voor Bova Marina
Bova Marina, Città metropolitana di Reggio Calabria
In de buurt
Santuario della Madonna del Mare
7 min. rijden - 3.4 km
Nationaal Park Aspromonte
14 min. rijden - 9.0 km
Lokaal vervoer
Station Bova Marina - 9 min. wandelen
Reggio di Calabria (REG-Strait of Messina) - 50 min. rijden
Restaurants
Extrabar
6 min. wandelen
Platia Niki Ristorante Pizzeria
11 min. wandelen
Ristorante Mediterraneo
8 min. wandelen
Notting Hill Pub Pizzeria
6 min. wandelen
Bar pasticceria Vittoria
18 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Erika House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Erika House?
Vandaag, 15 mrt. 2026, kost een verblijf bij Erika House van één nacht voor twee volwassenen op 16 mrt. 2026 min. € 132, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Erika House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Erika House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Erika House?
Dit appartement in Bova Marina bevindt zich op enkele stappen van Ionische Zee en op 2,1 km van Santuario della Madonna del Mare. Ook Nationaal Park Aspromonte en Castello Normanno di Bova liggen op 15 km afstand. Station Bova Marina ligt op 9 minuten wandelen.
Beoordelingen over Erika House
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Mantas
Reisde met familie
28 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was very clean, good size and a very relaxing place to stay. All amenities included. Owner was very friendly.
Beach was approx a minute walk. Stayed for 3 days and loved it. We felt very welcome. Highly recommend!