Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Vacation apartment Klementine
Dit appartement in Collevecchio is voorzien van een kitchenette en een balkon
Fotogalerie voor Vacation apartment Klementine





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 3
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Peony, large apartment with a fireplace and a wonderful view
Peony, large apartment with a fireplace and a wonderful view
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Apartment Klementine Apartment
Apartment Klementine Collevecchio
Apartment Klementine Apartment Collevecchio
Over deze buurt
Collevecchio Rieti
In de buurt
Tiber Rivier14 min. rijden - 7.3 km- Parco Archeologico di Otricoli22 min. rijden - 20.9 km
- Metro van Orte26 min. rijden - 29.1 km
- Bunker Soratte26 min. rijden - 24.5 km
- Riserva Naturale Regionale Nazzano Tevere-Farfa29 min. rijden - 29.0 km
Lokaal vervoer
- Station Civita Castellana - 16 min. rijden
Restaurants
- Area di Servizio Flaminia Est24 min. rijden
- La Vecchia Quercia20 min. rijden
- Ristorante da Lina13 min. rijden
- Malillo Coffee Drink20 min. rijden
- Autogrill24 min. rijden

