Located in the center of Melzo, 3-room apartment completely renovated, consisting of large living room with open kitchen, veranda, single bedroom, master bathroom with double bathtub designed by Philippe Stark, double bedroom with adjoining bathroom with large shower. Independent heating and air conditioning in all rooms. A 2 minute walk from the station with direct connection to Milan and Bergamo.
Accommodatie-voorzieningen
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
2 badkamers
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie ...
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Melzo. Teatro alla Scala en Galleria Vittorio Emanuele II zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Corso Buenos Aires en Via Montenapoleone. Ga naar Circuit van Monza om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Leolandia, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Melzo
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij At Christian's house inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij At Christian's house uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat At Christian's house?
Dit appartement in Melzo ligt op 15 km afstand van Parco della Preistoria, Idroscalo en Parco Esposizioni Novegro. Ook Evenementenhal Circolo Arci Magnolia en Alleen Glutenvrij liggen op 15 km afstand. Station Melzo ligt op 10 minuten wandelen.