GuestHost - Pratello Elegant and Refined Attic Room
Dit appartement is rookvrij. Geniet er van internet en een lift. Dit appartement beschikt over een keuken, een droogkast en een koffiezetapparaat/waterkoker. Je vindt er tevens een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. De keukens beschikken onder meer over een koffiezetapparaat/waterkoker.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Broodrooster
Koffiezetapparaat/waterkoker
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Wasvoorzieningen
Droogkast
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT037006B4YR8XSBCV
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
cleanbnb_1973
Over deze buurt
dit appartement ligt in Historisch centrum, een wijk in Bologna. Bowling San Lazzaro en Tennis Club zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Mercato Delle Erbe en Winkelcentrum Galleria Cavour. Archeologisch Museum en Museo Internazionale e Biblioteca della Musica di Bologna zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bologna
Bologna (IBT-Station Bologna Centrale) - 19 min. wandelen
Luchthaven van Bologna (BLQ) - 30 min. rijden
Restaurants
Doppio Malto
2 min. wandelen
Babilonia Kebab
3 min. wandelen
Beer 4 Bunnies
2 min. wandelen
Felicity cafè
5 min. wandelen
Antico Caffè Viola
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pratello Elegant and Refined Attic Room?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Pratello Elegant and Refined Attic Room inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pratello Elegant and Refined Attic Room uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pratello Elegant and Refined Attic Room?
Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Mercato Delle Erbe en Piazza Maggiore. BolognaFiere ligt op 3,6 km. Bologna (IBT-Station Bologna Centrale) ligt op 19 minuten wandelen en naar Centraal Station Bologna is het 20 minuten wandelen.
Beoordelingen over GuestHost - Pratello Elegant and Refined Attic Room