Geheel appartement

w Classy Loft in La Candelaria

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor w Classy Loft in La Candelaria

Appartement | 1 slaapkamer
Appartement | 1 slaapkamer
Appartement | Exterieur
Appartement | 1 slaapkamer
Appartement | Exterieur

Geheel appartement

1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 2

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

w Classy Loft in La Candelaria

Elk appartement biedt aparte slaapkamer.
W Classy Loft in La Candelaria heeft 5 kamers.

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 2 badkamers

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 5 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 105438
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

w Classy Loft in La Candelaria ligt in La Candelaria, een wijk in Bogotá. Winkelcentrum Salitre Plaza en Centro Comercial Andino zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Monserrate en Parque de la 93. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estadio Nemesio Camacho of Movistar Arena. Bekijk onze reisgids voor Bogotá
Meer appartementen in Bogotá
Kaart
Cra. 1 #8-20, Bogotá, Distrito Capital, 111711

In de buurt

  • Externado universiteit van Colombia
    Externado universiteit van Colombia
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Museo Botero
    Museo Botero
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Casa de la Moneda
    Casa de la Moneda
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Plaza de Bolívar
    Plaza de Bolívar
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Plazoleta del Chorro de Quevedo
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station La Sabana de Bogotá - 14 min. rijden
  • Station La Caro - 34 min. rijden
  • Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 33 min. rijden

Restaurants

  • Café Nuestra Herencia
    5 min. wandelen
  • La Hamburgueseria - La Candelaria
    6 min. wandelen
  • Casa Mamá Luz
    4 min. wandelen
  • Origenes Cafe
    6 min. wandelen
  • Bombon Divina Cocina
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij w Classy Loft in La Candelaria?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij w Classy Loft in La Candelaria inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij w Classy Loft in La Candelaria uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat w Classy Loft in La Candelaria?

Dit appartement ligt in La Candelaria, op 15 minuten wandelen van Externado universiteit van Colombia en Plaza de Bolívar. Ook Museo Botero en Plazoleta del Chorro de Quevedo liggen op 10 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over w Classy Loft in La Candelaria