Gehele woning

Private room Candelaria

Vakantiehuis in Bogotá

Fotogalerie voor Private room Candelaria

Exterieur
Privékeuken
Interieur
1 slaapkamer, wifi, beddengoed
Dineren

Gehele woning

1 slaapkamer3 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Private room Candelaria

Vakantiehuis in Bogotá
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis heeft een wasmachine en 2.5 badkamers.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 2,5 badkamers
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

Kaart
Bogotá, Bogotá

In de buurt

  • Plazoleta del Chorro de Quevedo - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Externado universiteit van Colombia - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Goudmuseum - 7 min. wandelen - 0.6 km
  • Museo Botero - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Plaza de Bolívar - 10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station La Sabana de Bogotá - 10 min. rijden
  • Station Estación Usaquén - 28 min. rijden
  • Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 25 min. rijden

Restaurants

  • ‪Plaza de mercado La Concordia - ‬1 min. wandelen
  • ‪Tropical Shots - ‬3 min. wandelen
  • ‪Broaster Coffe & pizza La Candelaria - ‬2 min. wandelen
  • ‪Oh Gloria - ‬2 min. wandelen
  • ‪La Totuma Corrida - ‬2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Private room Candelaria?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Private room Candelaria inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Private room Candelaria uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Private room Candelaria?

Dit vakantiehuis ligt in La Candelaria, op 10 minuten wandelen van Plazoleta del Chorro de Quevedo, Universiteit van de Andes en Universidad del Rosario. Ook Goudmuseum en Museo Botero liggen op 10 minuten wandelen. Station La Sabana de Bogotá ligt op 26 minuten wandelen.

Beoordelingen over Private room Candelaria