Gehele woning

near club militar las americas american embassy 201

Fotogalerie voor near club militar las americas american embassy 201

Privékeuken
Privékeuken
Badkamer
2 slaapkamers, wifi
Interieur

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 5

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

near club militar las americas american embassy 201

Dit vakantiehuis is rookvrij. Geniet er van internet. Dit vakantiehuis biedt internet.
In dit vakantiehuis heeft elke kamer een televisie.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Opmerking van de gastheer/-vrouw: valor de 5 usd por estancia

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: niños de mas de 13 años deben pagar

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 104178
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Puente Aranda, een wijk in Bogotá. Winkelcentrum Salitre Plaza en Centro Comercial Andino zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Monserrate en Parque de la 93. Wetenschapsmuseum Maloka en Salitre Mágico zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bogotá
Meer vakantiehuizen in Bogotá
Kaart
Bogotá, Bogotá

In de buurt

  • Parque de la 93
    Parque de la 93
    19 min. rijden - 13.2 km
  • Distrito Graffiti
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Hoofdkwartier van het Openbaar Ministerie van Bogotá
    6 min. rijden - 2.5 km
  • Winkelcentrum Plaza de las Américas
    8 min. rijden - 2.9 km
  • Ambassade van de Verenigde Staten
    8 min. rijden - 3.6 km

Lokaal vervoer

  • Station La Sabana de Bogotá - 14 min. rijden
  • Station Estación Usaquén - 29 min. rijden
  • Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 30 min. rijden

Restaurants

  • Café Antares
    12 min. wandelen
  • Asadero Los Tronquitos
    7 min. wandelen
  • Albondigas Del Paisa
    3 min. wandelen
  • Chilango
    6 min. wandelen
  • La Merie
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij near club militar las americas american embassy 201?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij near club militar las americas american embassy 201 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij near club militar las americas american embassy 201 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat near club militar las americas american embassy 201?

Dit vakantiehuis ligt in Puente Aranda, op 2,8 km van Hoofdkwartier van het Openbaar Ministerie van Bogotá en op 3,6 km van Ambassade van de Verenigde Staten. Ook Conferentiecentrum Agora Bogotá en Winkelcentrum Plaza de las Américas liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over near club militar las americas american embassy 201

Beoordelingen

9,0

Fantastisch