Greco Boutique Hotel in Teusaquillo bevindt zich bij een trein-/metrostation. Winkelcentrum Salitre Plaza en Centro Comercial Andino zijn zeker een bezoekje waard als je graag wilt shoppen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Parque de la 93 verkennen. Vive Claro Cultural District en Wetenschapsmuseum Maloka zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bogotá
66a-59 Cl. 53, Bogotá, Cundinamarca, 111321
In de buurt
Avenida El Dorado
6 min. wandelen - 0.6 km
Parque Simón Bolívar
2 min. wandelen - 0.2 km
Centro Comercial Gran Estación
11 min. wandelen - 1.0 km
Vive Claro Cultureel District
13 min. wandelen - 1.1 km
Winkelcentrum Salitre Plaza
18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station La Sabana de Bogotá - 17 min. rijden
Station Estación Usaquén - 20 min. rijden
Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 13 min. rijden
Restaurants
Juan Valdez Cafè
18 min. wandelen
Carbon & Xilvestre
3 min. rijden
Juan Valdez Café
18 min. wandelen
Cosette Salitre
17 min. wandelen
Crepes & Waffles
20 min. wandelen
Over deze accommodatie
Greco Boutique Hotel
Hotel vlak bij Winkelcentrum Salitre Plaza
Bij Greco Boutique Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een koffiebar/café, een bar en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Greco Boutique Hotel bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 13.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je COP 10000 per huisdier, per verblijf
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Er zijn voer- en drinkbakken en kattenbakken beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: COP 10000 per huisdier, per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 1234
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Greco Boutique Hotel?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van COP 10000 per huisdier, per verblijf.
Hoe laat kan ik bij Greco Boutique Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Greco Boutique Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Greco Boutique Hotel?
Dit hotel ligt in Teusaquillo, op 2 km afstand van Parque Simón Bolívar en Winkelcentrum Salitre Plaza. Ook Avenida El Dorado en Vive Claro Cultural District liggen op een kwartiertje wandelen.