Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor El Patriarca Hotel





Beoordelingen
5,6 op 10 –
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 19
19 aug - 20 aug
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Eenvoudige kamer laden

Eenvoudige kamer
Hoogtepunten
Aparte slaapkamer
Ventilator
Een privébadkamer
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Deluxe suite, privébadkamer, uitzicht op tuin laden

Deluxe suite, privébadkamer, uitzicht op tuin
Hoogtepunten
Aparte slaapkamer
Ventilator
Een privébadkamer
Dagelijkse huishoudservice
Een bureau
Een laptopwerkplek
Misschien vind je dit ook leuk

Salvio Parque 93 Bogota, Curio Collection by Hilton
Chicó
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 345 beoordelingen
De prijs is € 141
5 sep - 6 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
El Patriarca Hotel ligt in Sasaima. Bezoek Coliseo Deportivo de Facatativá en Salto de Versalles en Guaduas als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Paraíso Andino Natuurreservaat en Parque Principal.

Cra. 4 #7-91, Sasaima, Cundinamarca, 253401
In de buurt
- Parque Principal - 11 min. rijden - 11.1 km
- Iglesia San Miguel Arcangel - 11 min. rijden - 11.1 km
- Plaza de la Panela - 11 min. rijden - 11.1 km
- Paraíso Andino Natuurreservaat - 17 min. rijden - 11.1 km
- El Chupal-waterval - 48 min. rijden - 25.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Los Abuelos - 17 min. rijden
- Dulcinea - 11 min. rijden
- Juanito Restaurante - 13 min. rijden
- Restaurante Las Cabañas - 13 min. rijden
- La Terraza. Villeta - 10 min. rijden
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je btw (19%) dient te betalen bij de accommodatie. Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%) op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
El Patriarca Hotel Hotel
El Patriarca Hotel Sasaima
El Patriarca Hotel Hotel Sasaima
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over El Patriarca Hotel
Beoordelingen
5,6
9 externe beoordelingen