Geheel appartement
Two-Bedroom Apartment
Dit appartement bevindt zich aan de rivier en biedt onder andere een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Two-Bedroom Apartment





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 465 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Three-Bedroom Apartment
Three-Bedroom Apartment
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
575399
Over deze buurt
dit appartement ligt in de bergen en aan een rivier in Bihac. Bezoek Captain's Tower en Kasteel Ostrozac, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Una Falls en Garavice Memorial Park. Ranch Deer Valley en SPELEON Ondergronds Erfgoedcentrum zijn ook een bezoek waard. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals kajakken, raften en vissen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen fietsen.

Bihac
In de buurt
- Captain's Tower - 21 min. rijden - 14.3 km
- Una Falls - 21 min. rijden - 14.9 km
- Fethija-moskee - 21 min. rijden - 15.3 km
- Moslimbegraafplaats - 28 min. rijden - 20.9 km
- Nationaal Park Meren van Plitvička - 48 min. rijden - 34.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- River Dock - 6 min. rijden
- Restoran River Una - 15 min. rijden
- Caffe City - 15 min. rijden
- Caffe Cappuccino Bihac - 16 min. rijden
- Pizzeria KD - 16 min. rijden








