Big Bell Guest House ligt in Bhaktapur. Bezoek enkele opmerkelijke bezienswaardigheden in de buurt, zoals Boudhanath en Pashupatinath-tempel. Dierentuin van Patan en Natural History Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bhaktapur
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
big bell guest house Bhaktapur
big bell guest house Guesthouse
big bell guest house Guesthouse Bhaktapur
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Big Bell Guest House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er is alleen parkeergelegenheid voor motoren.
Hoe laat kan ik bij Big Bell Guest House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 12.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Big Bell Guest House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Big Bell Guest House?
Dit pension in Bhaktapur ligt op 5 minuten wandelen van Dattatreya-plein en Dattatreya-tempel. Ook Char Dham Temples en Nyataponla-tempel liggen op 10 minuten wandelen.