10/10 – Uitstekend
elizabeth
















Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Vandaag, 20 dec. 2025, kost een verblijf bij The Palms van één nacht voor twee volwassenen op 20 jan. 2026 min. € 155,20, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Bepaalde tarieven van dit resort zijn all-inclusive.
Dit gezinsvriendelijke resort in Beruwala ligt bij de zee, op 3 km afstand van Moragalla Beach, Strand van Bentota en Kaluwamodara-brug. Ook Beruwela Harbour en Kande Vihare Temple liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
