Gehele woning·Particuliere eigenaar

La bergerie de la Seignerie de Trémohar, an enchanting setting 15 minutes from the beach

Vakantiehuis voor families in Berric, met een waterpark

Fotogalerie voor La bergerie de la Seignerie de Trémohar, an enchanting setting 15 minutes from the beach

Buiten dineren
Smart-tv, een open haard, een dvd-speler en tafelvoetbal
Terrein van de accommodatie
Smart-tv, een open haard, een dvd-speler en tafelvoetbal
Exterieur

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Gehele woning

4 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 10

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Ontbijt beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

La bergerie de la Seignerie de Trémohar, an enchanting setting 15 minutes from the beach

Vakantiehuis voor families in Berric, met een waterpark
Dit vakantiehuis heeft niet alleen een waterpark, maar ook een wasserij en een tuin. Je vindt er ook barbecues. Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en biedt een zetelbed en een omheinde privétuin. Geniet van een open haard en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een open haard en Dvd-speler. Elke kamer heeft een terras. Het meubilair in elke kamer bestaat uit zetelbedden en eettafels. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.

Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.

Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een waterpark.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Boeken
  • Dvd-speler
  • Smart-tv
  • Spellen

Buiten

  • Barbecue
  • Omheinde tuin
  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de baai
  • Dicht bij de oceaan
  • Dicht bij een dierentuin
  • In een dorp
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Tafelvoetbalspel
  • Waterpark
  • Ecotours in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings and birthday parties

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

817744

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Berric. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parc Naturel Régional du Golfe du Morbihan en Reserve Naturelle Marais de Sene. Daarnaast kun je ook Musee de La Cohue en Naia Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Reis je met kinderen? Overweeg dan Oh Bonheur des Gosses! Themapark en Jardin des Remparts. Ga voor waterpret zoals windsurfen en motorbootvaren. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Berric
Meer vakantiehuizen in Berric
Kaart
Berric, Morbihan

In de buurt

  • The square is lined with bars and restaurants, a lovely spot for whiling away time.
    Parc Naturel Régional du Golfe du Morbihan
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Golfe du Morbihan
    Golfe du Morbihan
    19 min. rijden - 19.5 km
  • Strand van Carnac
    Strand van Carnac
    44 min. rijden - 60.5 km
  • Plage de la Baule
    Plage de la Baule
    52 min. rijden - 74.8 km
  • Port du Crouesty
    37 min. rijden - 40.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Questembert - 16 min. rijden

Restaurants

  • Total Access
    11 min. rijden
  • McDonald's
    14 min. rijden
  • Biscuiterie De Kerlann
    14 min. rijden
  • Crepes Gorvello
    3 min. rijden
  • Bistrot Chez Seraphin
    16 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La bergerie de la Seignerie de Trémohar, an enchanting setting 15 minutes from the beach?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij La bergerie de la Seignerie de Trémohar, an enchanting setting 15 minutes from the beach inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La bergerie de la Seignerie de Trémohar, an enchanting setting 15 minutes from the beach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat La bergerie de la Seignerie de Trémohar, an enchanting setting 15 minutes from the beach?

Dit gezinsvriendelijke vakantiehuis in Berric ligt bij de zee, op 5 km afstand van Parc Naturel Régional du Golfe du Morbihan en Château du Plessis Josso. Ook Golf van Biskaje en Golf Vannes Atlantheix liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over La bergerie de la Seignerie de Trémohar, an enchanting setting 15 minutes from the beach

Beoordelingen

Zeer goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

8,8

Netheid

8,8

Locatie

Beoordelingen

4/10 – Matig

Maryvonne J.

Dommage !

Nous avons été superbement acceuilli . Mais pas d'état des lieux.Nous sommes venus pour fêter Noël et à notre grand désespoir ! Humidité intense, même si il ne faut pas tout mettre sur le temps breton. Les murs suintent et s'effritent . Je passe sur beaucoup de choses....Le summum est une literie de basse qualité , d'où nôtre départ prématuré. Pas de sommeil , pas de bons moments....Vraiment dommage car les hôtes sont agréables et leur fils passionné. Je me permet d'être étonné par leur retour sur l'etat de literie . Je n'ai pas eu le même..... Bon courage à ses hôtes pour les travaux .Je ne reviendrai pas , même à demi tarif, comme il me l'a été proposé. Je reste sincère en rajoutant que le domaine est magnifique et la côte du Morbihan tout autant. Nous sommes partis plu
5 nachten verbleven in december 2024

8/10 – Goed

sylvain l.

Positief: Netheid

Rencontre familiale réussie

la visite du château par le propriétaire a été vraiment bien apprécié, ainsi que son accueil. Seul bémol le manque de certains ustensiles de cuisine, et l'accès en voitures rendue difficile par les mauvaises conditions météorologiques.
3 nachten verbleven in december 2022

8/10 – Goed

Jean Christophe B.

Positief: Netheid

Bel emplacement

Lieu agréable et calme qui correspondait à nos attentes. Propriétaires très sympathiques.
13 nachten verbleven in augustus 2022

10/10 – Uitstekend

marie pierre f.

Positief: Netheid

Séjour entre mer et campagne.

Un bel espace soigné et un accueil chaleureux. Des châteaux, des maisons en granit, des îles, des oiseaux et des traversées en mer ont coloré notre séjour malgré une météo fraîche et humide. Le vélo est tout à fait indiqué pour découvrir la région au dénivelé très modéré.
7 nachten verbleven in juli 2021

10/10 – Uitstekend

Frédéric A.

Positief: Netheid

Excellent gîte

Spacieux, confortable, cadre agréable et très bon accueil
3 nachten verbleven in juli 2021