U vindt hier 95 vierkante meter woonruimte met twee slaapkamers, elk voorzien van een boxspringbed van een bekend merk, een volledig uitgeruste keuken, een ruime woon-/eetkamer ingericht door Hülsta met twee leren banken van W. Schillig, een badkamer met douche, toilet en bad, en een extra gastentoilet.
Vanaf het balkon geniet u van een prachtig panoramisch uitzicht op de Moezel en de wijngaarden, zonder hinder van verkeerslawaai.
Op het zuiden gelegen, ruime, volledig omheinde en afsluitbare terras met een Weber gasbarbecue, tuinhuisje, eettafel en ligstoelen nodigt uit tot ontspanning. U kunt hier ook uw fietsen veilig stallen. De rivieroever ligt op slechts 2 minuten lopen.
Er is een parkeerplaats voor u gereserveerd op eigen terrein direct naast het huis. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Max. 2; € 10/dier/nacht Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Gelijkaardige accommodaties
HTS Mosel Wanderlust Apartment in Bernkastel-Andel
Bernkastel-Kues
HTS Mosel Wanderlust Apartment in Bernkastel-Andel
dit vakantiehuis ligt in Bernkastel-Kues. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Middeleeuws Marktplein en Max Ferd wijndomein. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Winery Dr. Loosen en Kellerei Peter Mertes. Bekijk onze reisgids voor Bernkastel-Kues
Zijn huisdieren welkom bij "Abundance" - the Great?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij "Abundance" - the Great inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij "Abundance" - the Great uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat "Abundance" - the Great?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Bernkastel-Kues ligt op 3 km afstand van Middeleeuws Marktplein, Mosel-Gäste-Zentrum Bernkastel-Kues en Max Ferd wijndomein. Ook Landshut Castle en Winery Dr. Loosen liggen op 5 km afstand.