Hotel am Buschkrugpark

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Schoonmaakservice

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Hotel am Buschkrugpark

  • Hotel vlak bij Friedrichstrasse
  • Een gratis uitgebreid ontbijt, een nachtclub en een restaurant verwelkomen je bij Hotel am Buschkrugpark. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren
    • Een lift, hulp bij uitstappen/tickets en een kruier/portier
    • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel am Buschkrugpark hebben voordelen zoals laptopwerkplekken en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en minibars.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Verwarming en draagbare ventilators
    • Badkamers met haardrogers en shampoo
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met digitale zenders
    • (kleer)kasten, aparte zitruimtes en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 18.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 8.025 procent aangerekend

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel am Buschkrugpark?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Hotel am Buschkrugpark inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel am Buschkrugpark uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel am Buschkrugpark?

Dit hotel ligt in Neukölln, op 5 km afstand van Estrel Festival Centrum, Volkspark Hasenheide en Britzer Garten. Ook Huxley's Neue Welt en Treptower Park liggen op 5 km afstand. Metrostation Grenzallee ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Neukölln is het 9 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

6,0

7,0

Netheid

4,0

Voorzieningen

7,0

Personeel en service

6,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Geen gezellig hotel
3 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Silke

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Frühstück war sehr gut und das Personal absolut freundlich.
2 nachten verbleven in juni 2022