Citadines Kurfürstendamm Berlin bevindt zich in Charlottenburg-Wilmersdorf, een wijk in in Berlijn, en ligt vlak bij een metrostation en vlak bij het vlonderpad. Brandenburger Tor en Checkpoint Charlie zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Kurfürstendamm en Friedrichstrasse. Mis zeker Dierentuin van Berlijn niet. Bekijk onze reisgids voor Berlijn
Bushalte Lietzenburger Str. Uhlandstr. - 10 min. wandelen
Berlijn (BER-Brandenburg) - 29 min. rijden
Restaurants
Starbucks
3 min. wandelen
Adana Grillhaus 3
4 min. wandelen
Zeit für Brot
1 min. wandelen
Xantener Eck
4 min. wandelen
Mr. Hai Shabuki
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Citadines Kurfürstendamm Berlin
Dit aparthotel heeft niet alleen een fitnesscentrum, maar ook parkeerplaatsen en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een conciërgeservice, een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Geniet in elk aparthotel van de kitchenette met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met digitale zenders, terwijl een waterkoker en een eettafel voor nog meer comfort zorgen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Citadines Kurfürstendamm Berlin heeft 116 kamers met een kluis en een gratis krant. Deze kamers zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met eettafels. Er is een kussenmenu beschikbaar. Elke flatscreentelevisie van 140 cm heeft digitale zenders. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus en telefoons met gratis lokale gesprekken (hiervoor kunnen beperkingen gelden). Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Hypoallergeen beddengoed en vervanging van de handdoeken zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
Kinderen jonger dan 16 jaar worden niet tot de fitnessruimte toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 2 kilometer van de accommodatie; reserveren verplicht
Parkeerplaatsen buiten het terrein; reserveren verplicht
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.30 uur tot 10.30 uur in het weekend: EUR 20 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Eettafel
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Badkamer
1 privébadkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Flatscreen-tv van 140 cm met digitale zenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Toeslag: EUR 20 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (100 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Conciërgeservices
Gratis dagelijkse kranten
Gratis lokale gesprekken
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een treinstation
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
116 units
7 etages
Gebouwd in 2001
Geluiddichte muren
Gerenoveerd - juni 2024
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 1 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 8.025 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 20 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Kinderen jonger dan 16 jaar worden niet tot de fitnessruimte toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Berlin Citadines
Citadines Apart Berlin
Citadines Apart Hotel Berlin
Citadines Berlin
Citadines Berlin Kurfürstendamm
Citadines Kurfuerstendamm Berlin Hotel Berlin
Citadines Kurfürstendamm Apartment
Citadines Kurfürstendamm Apartment Berlin
Citadines Kurfürstendamm Berlin Hotel
Citadines Kurfürstendamm Hotel
Citadines Kurfürstendamm Berlin Aparthotel
Citadines Kurfürstendamm Aparthotel
Citadines Kurfürstendamm Berlin
Citadines Kurfürstendamm
Citadines Kurfürstendamm Berlin Berlin
Citadines Kurfürstendamm Berlin Aparthotel
Citadines Kurfürstendamm Berlin Aparthotel Berlin
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Citadines Kurfürstendamm Berlin?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Citadines Kurfürstendamm Berlin?
Vandaag, 3 apr. 2026, kost een verblijf bij Citadines Kurfürstendamm Berlin van één nacht voor twee volwassenen op 26 apr. 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Citadines Kurfürstendamm Berlin inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Citadines Kurfürstendamm Berlin uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Citadines Kurfürstendamm Berlin?
Dit luxe aparthotel ligt in Charlottenburg-Wilmersdorf, op 2 km afstand van Schaubühne en Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche. Ook Dierentuin van Berlijn en Messe Berlin liggen op 3 km afstand. Metrostation Adenauerplatz ligt op 7 minuten wandelen en naar Metrostation Konstanzer Straße is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Citadines Kurfürstendamm Berlin
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,0
Locatie
8,6
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 557 van 1152 beoordelingen
10 - Uitstekend
557
Gastenscore: 8 - Goed. 483 van 1152 beoordelingen
8 - Goed
483
Gastenscore: 6 - Redelijk. 80 van 1152 beoordelingen
6 - Redelijk
80
Gastenscore: 4 - Matig. 20 van 1152 beoordelingen
4 - Matig
20
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 1152 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
8/10 – Goed
Ruud
Reisde met een groep
4 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Ruud
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
23 sep 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Wil G
Zakenreiziger
15 dec 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Wil G
2 nachten verbleven in december 2022
8/10 – Goed
Marcel
Reisde met een groep
27 sep 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Goed hotel bij Ku-damm
Goede centrale lokatie
Marcel
3 nachten verbleven in september 2021
8/10 – Goed
M
18 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Een goed appartement in het centrum van Berlijn.
We zaten mooi in het centrum van Berlijn.
We hebben ons uitstekend vermaakt.
En we hebben er ook nog zelf lekker gekookt.
M
1 nacht verbleven in november 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
24 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De keuken was erg fijn. Prima sanitair. En gied gelegen.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
S.
4 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer tevreden!
Een fantastisch en mooi hotel. Aardige personeel.
S.
1 nacht verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
29 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goede ligging in leuke buurt.
Aanrader. Openbaar vervoer vlakbij, terrasjes en eettentjes om de hoek, en 2 supermarkten vlakbij.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
3 jan 2017
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 dec 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Astrid J.
9 feb 2016
Positief: Netheid, comfort kamer
Aanrader!
Heel mooi appartement! Ideaal om met vrienden te verblijven voor citytrip in Berlijn. We waren met 3 en hadden 1 slaapkamer en 1 slaapzetel die als volwaardig bed diende. Ook heel goede bedden. Dicht bij een metrostation, dus gemakkelijk om je te verplaatsen.
Astrid J.
10/10 – Uitstekend
Theo ,TU niveao, Echte Limburger
25 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
De ligging is zeer goed en te bereiken
Goed geresstoreerd netjes en comfortabel.
Alleen bij een volgeboekt hotel is de ontbijt ruimte echt te klein.
Ook de receptie ruimte is erg krap.
Het hoort toch tot de betere
Theo ,TU niveao
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
19 jun 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer goed hotel:keukentje is geweldig
Heel vriendelijk personeel. Hotel is heel schoon en van alle gemakken voorzien: fris water, koffieautomaat en fruit bij de receptie.
Keuken is voorzien van de noodzakelijke dingen: servies, pannen maar ook theedoeken, broodrooster, vaatwastabletten etc.
Ligging is nabij metro station. Kamer voorzien van airco en is goed geïsoleerd tegen geluid.
Resumé: als wij weer naar Berlijn gaan, gaan wij weer naar Citadines
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Hamstra
13 dec 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hamstra
10/10 – Uitstekend
Max, Maarn, utrecht, nederland
10 mei 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Long weekend in Berlin
Excellent value for money. Close to the Kurfurstendamm, our room was at the courtyard. That allowed us to sleep with open windows, without the streetnoise. The room is big enough to accomodate two people. Shop and bakery are just opposite the street.Bikes can be rented from the hotel, which is a great way to go around Berlin. Staff is helpful and efficient. Plenty restaurants in the neighbourhood.
Max
10/10 – Uitstekend
Erika, Delft
21 dec 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Citadines met goede service
We kwamen om 09.30 uur aan en konden gelijk in het appartement. Alles aanwezig voor een prettig verblijf. Kurfurstendam om de hoek met goed openbaar vervoer. Alle bezienswaardigheden zijn goed bereikbaar.
Goede prijs/kwaliteit verhouding.
Erika
10/10 – Uitstekend
Dolf, Ede
27 jun 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Citadines Berlijn
Prima Appartementenhotel, van alle gemakken voorzien en goed bereikbaar met openbaar vervoer.
Centrum ligt op loopafstand.
Een aanrader dus!
Dolf
10/10 – Uitstekend
E., Den Haag
24 apr 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Citadines Berlijn
Dit appartementenhotel is centraal maar toch rustig gelegen. De bus- U-Bahn- en S-Bahnverbindingen zijn uitstekend. Een prima uitvalsbasis voor allerlei uitstapjes en activiteiten, maar eventueel ook om te werken (goede tafel, stoelen en verlichting).
E.
8/10 – Goed
Tobias, Amsterdam
16 mrt 2011
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
City trip Berlijn maart 2011
Hotel is goed gelegen nabij U-bahn etc en nabij Kurfurstendam.
Hotel is goed schoon, bediening is vriendelijk en zeer hulpvaardig. Ontbijt erg goed verzorgd.
Tobias
8/10 – Goed
J, Neede
3 okt 2009
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Aanrader
Ideaal gelegen appartement. Zeer vriendelijk personeel.
J
8/10 – Goed
A, Oosterbeek
7 sep 2009
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Redelijk Hotel
Het reserveren, de bevestiging ervan gingen vlotjes via internet. En het is een betaalbaar door de korting Hotel. Al blijft het een kwestie van vertrouwen, dat de reeds betaalde boeking bij aankomst blijkt te kloppen. De foto's op internet mbt de kamer gaven een luxer beeld dan de werkelijkheid. Verder was er geen service wbt schoonmaak en schone handdoeken per dag. Bij navraag kregen we net voor de laatste overnachting nog schone handdoeken. Voor een paar dagen is het een geschikte ruimte zoals gehuurd. Voor langere tijd zou ik hiervoor niet kiezen, te klein, opklapbed niet echt goed. En tip voor de organisatie tbv overige reizigers, geef een goede routebeschrijving door. Wij hebben vanaf een Ubahn behoorlijk moeten zoeken en slepen met de koffers. Mede door vriendelijke Berliner het uiteindelijk gevonden.
A
10/10 – Uitstekend
Lodewijk, Nijmegen, Nedrland
16 jun 2009
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
een grote meevaller
hotel, vrij nieuw, zeer luxe en comfortabel vlakbij Kurfurstendam en Adenauerplatz, zeer luxe kamers/studio's met internetaansluiting receptie zeer vriendelijk en 24 uur paraat. Kortom de volgende keer weer hetzelfde hotel.
Lodewijk
10/10 – Uitstekend
J, Spijkenisse
4 jun 2009
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Het Aparthotel is ons uitstekend bevallen Voor ons een uitstekende lokatie goede verbinding met u
Uitstekend Aparthotel was schoon en netjes Bij ons verblijf van acht nachten werd de kamer na vier dagen schoongemaakt en werd het beddengoed verschoond Voor het dagelijks verschonen van de handdoeken moesten wij extra betalen vijf euro per wissel Bij een volgend verblijf in Berlijn zullen we zeker dit Aparthotel overwegen
J
10/10 – Uitstekend
Carol
27 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice breakfast. Room spotless and nice staff.
Carol
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Marie-Louise
Reisde met familie
15 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Fint værelse, indeholdte hvad man havde brug for, både på badeværelse og i køkken.
Værelset vi havde var som beskrevet i størrelsen, men det gør der ikke er meget plads at komme rundt på.