Gehele woning·Particuliere eigenaar
Villa Oyamai - 6 people
Fotogalerie voor Villa Oyamai - 6 people





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

La Parenthèse Familiale - house with swimming pool between beach and forest
La Parenthèse Familiale - house with swimming pool between beach and forest
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 4 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 400360000837D
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Bénesse-Maremne, Landes
In de buurt
Strand van Hossegor9 min. rijden - 7.7 km
Gare du Midi (station)37 min. rijden - 29.3 km
Côte des Basques38 min. rijden - 29.9 km- Nationaal natuurreservaat Marais d'Orx1 min. rijden - 1.4 km
- Lac d'Hossegor9 min. rijden - 7.7 km
Lokaal vervoer
- Station Bénesse-Maremne - 14 min. wandelen
- Biarritz (BIQ-Pays Basque) - 30 min. rijden
Restaurants
- Kahwa13 min. rijden
- Tóa13 min. rijden
- Volt13 min. rijden
- Café de la Gare9 min. rijden
- Buncut13 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Oyamai - 6 people
Beoordelingen
10