Dit appartement heeft niet alleen 4 buitenzwembaden, maar ook een tuin en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een eigen tuin. Geniet van een diep bad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Dit appartement heeft 5 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met wasmachines/drogers en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is uitgerust met een bad/douchecombinatie met een diep bad.
In dit appartement in Benahavís is wifi gratis. Elke kamer heeft een televisie met satellietzenders.
Ter plaaste zijn 4 buitenzwembaden.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
4 buitenzwembaden
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 privébadkamers
Bad/douchecombinatie
Diep bad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Entertainment
Tv met satellietzenders
Buiten
Balkon
Gazon
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: GBP 200 per verblijf
Schoonmaakkosten: GBP 95 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie VFT/MA/62806
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van GBP 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
2 Bedrooms Sleeps 4 Pool With
Sunny Tranquil Retreat in Malaga
Beautiful 2 Bedroom Private Garden Apartment
2 Bedrooms - Sleeps 4 - Garden and Pool With View Apartment
2 Bedrooms - Sleeps 4 - Garden and Pool With View Benahavis
Over deze buurt
dit appartement ligt in Benahavís. Puerto Banús en Marina Marbella zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Malaga Provincie Stranden en Playa Puerto Banús. Bulevar San Pedro Alcántara en ImagiArte zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Benahavís
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 58 min. rijden
Restaurants
Tejeringo’s
5 min. rijden
Gamonal
5 min. rijden
La quinta golf Club House
5 min. rijden
Mana Park
6 min. rijden
Pit Stop Café Marbella
9 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt 2 Bedrooms - Sleeps 4 - Garden and Pool With View over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft 4 buitenzwembaden.
Zijn huisdieren welkom bij 2 Bedrooms - Sleeps 4 - Garden and Pool With View?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij 2 Bedrooms - Sleeps 4 - Garden and Pool With View inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 Bedrooms - Sleeps 4 - Garden and Pool With View uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 Bedrooms - Sleeps 4 - Garden and Pool With View?
Dit appartement in Benahavís ligt op 1,1 km van Los Arqueros Golf & Country Club en op 5 km afstand van La Quinta Golf en Los Naranjos -golfbaan. Iglesia de San Pedro ligt op 4,7 km.
Beoordelingen over 2 Bedrooms - Sleeps 4 - Garden and Pool With View